Domů Prípravky na poruchy erekcie MaxPotens (X-Potens), 60 tabliet

MaxPotens (X-Potens), 60 tabliet

45 

X – Potens – Zvyšuje sexuálny apetít a navracia chuť do života

Tribulus terrestris je bylina, ktorá sa vyskytuje vo veľkom množstve v Japonsku, Číne, Indonézii a Indii. Obsahuje množstvo pozitívne pôsobiacich látok, napr. fytosteroly, sapogeníny, alkaloidy, bioflavonoidy, glykosidy, živicu, steroidy. A práve vďaka ich špeciálnym účinkom bola táto bylina už v minulosti mnohými národmi využívaná na mnohé účely – indiáni zbierali túto bylinu kvôli diuretickým a protizápalovým účinkom, Číňania po nej siahali pri ochoreniach pečene, obličiek, srdca a ciev, populárna bola aj ako pomocník pri liečbe neplodnosti či strate potencie.

Práve posledný spomínaný aspekt spôsobil, že sa o tejto byline hovorí čoraz častejšie – v súvislosti so zvýšením hladiny testosterónu u mužov a hladiny estrogénu u žien. Spomínané účinky boli potvrdené aj vedeckými štúdiami – testy u mužov vo veku od 28 do 45 rokov po užívaní dokázali zvýšenie libida a zvýšenia hladiny testosterónu až o 30 %.

Testosterón a kríza stredného veku
U mužov sa nedostatok testosterónu v strednom veku prejavuje napr. priberaním na váhe, ochabnutím sexuálneho záujmu, stratou mladíckeho vzhľadu a vitality. Mení sa aj správanie – dostavuje sa mrzutosť, podráždenosť a niekedy aj depresie.

Komu je určený prípravok X-potens?

Fytosteroly obsiahnuté v rastline u mužov stimulujú tvorbu testosterónu, u žien zase tvorbu estrogénu. U oboch pohlaví pomáhajú zvýšiť sexuálny apetít a prispievajú k zmierneniu negatívnych prejavov andropauzy a menopauzy.

prirodzeným spôsobom obnoví váš sexuálny výkon
funguje pre vás aj pre vášho partnera
zvýši frekvenciu sexuálnych stykov pre mužov
zvýši možnosť dosiahnutia orgazmu u žien
zosilní sexuálnu túžbu a sexuálny výkon
zvýši intenzitu orgazmu
prekoná sexuálnu dysfunkciu prirodzeným spôsobom
obľúbený mužmi aj ženami po celom svete. Vhodný aj pre tých, ktorí chcú zvýšiť subjektívne potešenie zo sexu a zažiť skvelý sexuálny pôžitok.
Mnoho atlétov a kulturistov používa prípravok, pretože podstatne zvyšuje silu svalov a fyzickú vytrvalosť.

Tribulus terrestris (PRÍRODNÁ VIAGRA)

– priaznivo pôsobí na zlepšenie erekcie a na problémy s predčasnou ejakuláciou. Doporučuje sa taktiež pri problémoch s prostatou, alebo pri mužskej neplodnosti, kedy podporuje tvorbu spermií.

Obsah v jednej tablete: 500mg extraktu Tribulus terrestris.

Dávkovanie: prvý mesiac 1 tableta 2x denne, potom 1 tableta 1x denne. Neodporučuje sa tehotným a kojacim ženám a adolescentom.

Balenie: 60 tabliet

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: FINCLUB
Viac info