Domů Detoxikácia Lipo – Succinate Star – Detoxikácia

Lipo – Succinate Star – Detoxikácia

33 

Lipo – Succinate Star

Doplnky výživy

Lipo – Succinate je antioxidant s obsahom kyseliny alfa – lipoovej a vitamínu E. Výživový doplnok, ktorý chráni telo pred oxidačným stresom a voľnými radikálmi. Priaznivo ovplyvňuje nervový systém a tiež prispieva k celkovej harmónii organizmu.

Zloženie:

kyselina alfa – lipoová – patrí k významnejším antioxidantom neutralizujúcich prirodzené voľné radikály nachádzajúce sa v organizme, ktoré môžu poškodzovať tkanivá buniek. Je považovaná za univerzálny antioxidant, pretože je rozpustná v tukoch i vode. Kyselina lipoová je účinný predovšetkým proti rastu cukrovky, pri ochorení centrálnej i periférnej nervovej sústavy, ochorení srdca a pečene, šedému a zelenému zákalu a pre posilnenie mentálnej koncentrácie.​ Nápomocná pri liečbe zníženej citlivosti, pocitoch brnenia a iných príznakoch nervových ochorení. Doplnok pri liečbe hepatitídy, poškodenia alkoholom, jedmi či inými chemikáliami. Zohráva úlohu i pri spomalení rastu šedého zákalu. Podporuje imunitný systém a zmierňuje prejavy niektorých ochorení, ako napríklad psoriázu alebo chronický únavový syndróm. Pomáha vitamínom skupiny B premieňať sacharidy, tuky a bielkoviny z potravy na energiu, ktorú si môže telo uložiť a v prípade potreby použiť neskôr. Podieľa sa i na tvorbe energie pre bunku a radí sa medzi koenzýmy.
Taktiež je alfa-lipoová kyselina nápomocná pri regenerácii ďalších antioxidantov a to napr. vitamín C a E. Telo vytvára iba stopové množstvo kyseliny lipoovej a preto je potrebné prijímať ju buď zo stravy, alebo prostredníctvom výživových doplnkov. V strave sa nachádza v špenáte, pivovarných kvasniciach, mäse, pečeni. Je nepostrádateľná pre mozog, srdce, oči, pečeň, tvorbu červených krviniek.
vitamín E – najdôležitejší antioxidant v tele, chráni telo pred voľnými radikálmi a oxidačným stresom, zlepšuje hojenie rán, má taktiež vplyv na tvorbu pohlavných buniek a teda zvyšuje plodnosť, podporuje činnosť nervového systémuslnečnicový olej
lecitín – patrí tiež medzi antioxidanty, je životne dôležitý pre fungovanie organizmu, je známy i ako „potrava pre mozog“, rozpúšťa tukové bunky a zároveň sa podieľa na ich transporte, nápomocný pri neurologických ochoreniach, napomáha k lepšej mozgovej aktivite.

Lipo – Succinate účinky:

posiľňuje imunitu
podporuje činnosť nervového systému
chráni organizmus pred oxidačným stresom
napomáha pri boji s únavou, či chronickou únavou
zlepšuje využitie kyslíka
pozitívny vplyv pri cukrovke
pomáha pri zelenom a šedom zákale
posiľňuje mentálnu koncentráciu
pomáha pri hojení rán
ochoreniach pečene, obličiek
dôležité pre energetický metabolizmus, napomáha vytvárať energetické zásoby v bunkách
pri všetkých typoch závislostí na návykových látkach (napomáha k detoxikácii organizmu)

Určený pre:

športovcov
vyťažených jedincov
ľudí nachádzajúcich sa v psychickom vypätí a strese
diabetikov
ľudí trpiacimi nervovými poruchami
ľudí trpiacich na šedý či zelený zákal
ľudí s ochoreniami pečene a obličiek
konzumentov alkoholu
fajčiarov

Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne

Upozornenie: Doplnok stravy. Skladujte v dobre uzavretom obale, suchom prostredí. Nevystavujte priamemu slnku. Uchovajte mimo dosahu detí. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je to náhrada rozmanitej stravy.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Popis

Výrobca: Starlife
Viac info