Domů Detoxikácia KLAS Mykoimun 90 kapsúl – Detoxikácia

KLAS Mykoimun 90 kapsúl – Detoxikácia

42 

KLAS Mykoimun

– vzácne a veľmi účinné huby

Harmonizovaný imunitný systém (vrátene zvládania autoimunitních reakcií), organismus zbavený škodlivín a alergií, zdravé orgány bez infekcií, viac energie, sily a chute do života – to je pôsobenie, s ktorým sú spájané zložky dalšieho výnimočného produktu spoločnosti KLAS.

Základom Mykoimunu Klas sú veľmi vzácne a veľmi účinné huby Reishi, Maitake, Shiitake, Agaricus subrufescens a najvzácnejšia Cordyceps sinensis, ktoré sú v medicíne Orientu po stáročia používené k predlžovaniu života a podpore zdravia. Sila tejto jedinečnej kombinácie spočíva v kom­plexnom pôsobení na organizmus. Starostlivosť sa tu dostáva všetkým orgánovým a bunkovým sieťam, ktoré ju práve potrebujú. Čo vedeli dávni liečitelia Japonska, Číny a Tibetu, teraz potvrdzujú aj vedci vďaka moderným technológiám.

Hlavné pôsobenie Mykoimun:

Pomáha posilniť a harmonizovať imunitný systém

Má protinádorový vplyv

výrazne podporuje detoxikáciu organizmus

Pomáha spomaľovať proces starnutia

Pomáha pri neplodnosti a zvyšuje počet spermií

Harmonizuje energie jin a jang

Pomáha posilňovať pečeň, obličky a pľúca

Pôsobí ako antioxidant

Pôsobí ukľudňujúco na psychiku

Pomáha znižovať vysokú hladinu cholesterolu, triacylglycerolov a cukrov

Pomáha odstraňovať negatívne účinky stresu

Pôsobí protizápalovo

Pomáha znižovať negatívne účinky chemoterapie a rádioterapie

Podporuje správnu funkciu ciev a srdca

Produkt Mykoimun obsahuje:

Beta glukány – bolo vedecky dokázané, že je to zložka s aktívnym imunostimulačným účinkom. Aktivujú makrofágy k odstraňovaniu buniek poškodených radiáciou a fungujú ako antioxidačná látka. Podporujú krvotvorbu. Znižujú hladinu cholesterolu a udržujú optimálnu hladinu cukru v krvi.

Reishi (alebo Ling Zhi) – bola už v dávnoveku uznávaná jako prostriedok k obnove fyzic­kých a duševných síl. Reishi harmoni­zuje psychiku a je účinná pri problémoch s úzkosťou, nespavosťou, nesústredenosťou a zábudlivosťou. Je tiež vhodným posilu­júcim prostriedkom pri chronických pľúcnych problémoch, astmate či alergiách.

Maitake – huba s vynikajúcim pôsobením proti vírusom, baktériam a plesniam. Úžasne široké spektrum pozitívnych vlastností tejto huby nás vzpruží. Pomôže nám zbaviť sa chronických zápalov, nachladnutia či viróz. Pomáha znižovať počet astmatických záchvatov a ochorení dýchacích ciest. Má pozitívny vplyv na cievy, citlivé znižovanie cholesterolu i krvného cukoru, krvného tlaku a pomôže i pri liečbe hemoroidov.

Shiitake – obsahuje 30 enzýmov, cez 10 esenciálnych aminokyselín, bielkoviny a vlákninu. Dôležitou zložkou je beta glukan Lentinan, ktorý má široké účinky využiteľné pri liečbe imunitných ochorení a podporne sa užíva pri onkologických ochoreniach.

Agaricus subrufescens je bohatým zdrojom rady minerálov, vitamínov a fosfoli­pidov. Glukány obsiahnuté v tejto hube podporujú tvorbu lymfocytov a tvorbu granulo­cytov v kostnej dreni, teda je veľmi aktívna pri zníženej imunite a autoimunitných ochoreniach.

Cordyceps sinensis – pomáha posilniť nedostatočnú imunitu, a naopak nadmernú imunitnú reakciu tlmí. Môže pomôcť tlmiť alergické aj autoimunitné ochorenia či zlepšiť obrany­schopnosť proti zákerným vírusom. Pôsobí na vnútorné orgány, hlavne na pečeň, obličky a kardiovaskulárny systém. Pomáha zvyšovať fyzickú odolnosť a odstra­ňovať únavu napr. po športovom výkone, ale tiež po ťažkej chorobe alebo razantnej liečbe.

Zloženie v jednej kapsuli:

100 mg Cordyceps Cs-4 (Cordyceps sinensis), 75 mg Maitake (Grifolia frondosa, prášek), 50 mg Reishi (prášok z drvených spór), 25 mg Shiitake (Lentinula edodes, extrakt), 20 mg Reishi (Ganoderma lucidum, extrakt), 20 mg Agaricus (Agar. subrufescens, prášok), 10 mg Shiitake (lentinula edodes, prášok), oxid kremičitý

Dávkovanie

1-2 kapsule denne

Balenie

90 kapsul – dávka na 1,5-3 mesiace

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: KLAS
Viac info