Domů Detoxikácia KLAS Balancer klas – Detoxikácia

KLAS Balancer klas – Detoxikácia

28 

Balancer Klas

– Harmónia z prírody

Balancer klas – Vyvážená kombinácia silných antioxidantov z rôznych prírodných zdrojov. Balancer nie je umelý, ale živý prípravok a tomu zodpovedajú aj jeho unikátne vlastnosti.
Patrí k jedinečný prípravkom na trhu hlavne tým, že pomáha ladiť niekoľko dôležitých ľudských orgánových systémov. Jeho pôsobenie je zamerané hlavne na hormonálne, srdcovo-cievne, pohybové, tráviace a neurologické problémy.

Ako na menopauzu (klimaktérium)?

Ženský prechod postretne skôr či neskôr každú ženu, je to ženský osud.
U väčšiny žien sa po menopauze objavujú rôzne klimakterické ťažkosti. Najčastejšie sa jedná o cievne reakcie ako návaly tepla, potenie, závrat a časom aj zvýšenie krvného tlaku. Na zmiernenie problémov môže gynekológ predpísať hormonálnu liečbu.

Prírodná alternatíva hormonálnej liečby

Ak nechcete absolvovať klasickú hormonálnu liečbu z dôvodu nežiadúcich účinkov, je tu pre Vás Balancer Klas, preparát podporuje liečbu nežiadúcich príznakov v menopauze a efektívne ich aj odstraňuje.
Nemá žiadne vedľajšie účinky a preto je viac-menej vždy tolerovaný každou ženou. Vďaka vysokému obsahu fytoestrogénov ho ocenia hlavne ženy, ktoré trpia prechodovými problémami, osteoporózou a psychickým rozkolísaním.

Pomáha aj pri prostate

Vďaka svojmu zloženiu jednotlivých účinných látok pomáha Balancer Klas pri prostate a patrí k obľúbeným hlavne u pánov

BALANCER KLAS je veľmi účinný pri viacerých ochoreniach

Použité prírodné látky majú vhodné a užitočné pôsobenie pre celý organizmus, ktorý harmonicky vylaďujú. (pestrec mariánsky, PROTYKIN, koreň púpavy lekárskej, chlorela, L-ornitin HCL, L-glycin, L-taurin, Alfa-lipoová ).
Balancer nie je umelý, ale živý prípravok a tomu zodpovedajú aj jeho unikátne vlastnosti.
Môžete ho kombinovať s inými preparátmi a tak dosiahnuť veľmi rýchleho a ozdravného efektu. Je možné ho použiť tiež tam, kde ostatné prípravky nezaberú alebo ich účinok nie je tak výrazný.

Pre ženy je hlavné využitie prípravku Balancer v období klimaktéria. Ale prečo neuviesť aj jeho ďalšie skvelé oblasti pôsobenia, ktoré ocenia či už ženy alebo muži.

S čím Vám Balancer Klas pomôže:

Srdce a cievy mate pod kontrolou
Pomáha zamedzovať arterioskleróze ciev a ischemickej srdcovej chorobe, znižovať vysoký krvný tlak, zabranovať vzniku krčových žíl.

Ochraňujte svoju pečeň
Silno pomáha detoxikovať bunky pečene, zabraňovať vzniku cirhózy, zamedzovať toxickému poškodeniu.

Jednoduchšia menopauza
Účinne pomáha odstraňovať nežiadúce prejavy menopauzy a harmonizovať hladinu hormónov na prírodnej bázi bez negatívnych vedľajších účinkov.

Pomoc aj pri cukrovke
Pomáhá stabilizovať hladinu cukru v tele a preventívne pôsobí proti komplikaciam cukrovky

Chráni prostatu
Priaznivo pôsobí proti zväčšeniu a nádorom prostaty

Zregulujte si menštruáciu
pomáha upraviť menštruačný cyklus

Komplexnosť preparátu Balancer Klas podtrhuje to, že má silné antioxidačné vlastnosti (bráni vzniku voľných radikálov).

Balancer Klas

Dávkovanie:

1-2 tablety denne (balenie vystačí na 1-2 mesiace)

Obsah: 60 tbl.

Účinné látky v jednej tablete:
ostropestrec mariánsky 50mg, PROTYKIN 10mg, koreň púpavy lekárskej 75mg, chlorela 75mg, L-ornitin HCL 25mg, L-glycin 50mg, L-taurin 50mg, Alfa-lipoová 15mg

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: KLAS
Viac info