Domů Naša ponuka | Výživové doplnky | Sexuálne zdravie | Afrodiziaka | Afrodiziakum pre ženy Gym tonic pre rast svalovej hmoty

Gym tonic pre rast svalovej hmoty

14 

Gym tonic

Prášok odporúčaný všetkým športovcom, či ľuďom so zvýšenou fyzickou aktivitou. 100% prírodný prášok je ideálnym doplnkom výživy, pretože dokáže organizmus regenerovať a dodať mu silu pred i po náročnom tréningu. Športy zamerané na rast svalov, vytrvalostné športy, je jedno, aký šport praktizujete, gym tonic dodá vašim svalom potrebnú energiu stratenú počas tréningu. Jeho pravidelné užívanie regeneruje svaly a prinavracia im silu. Vďaka špeciálnemu zloženiu Gym tonic je produktom zdravej výživy.

Obsahuje:

Karob, svätojánsky chlieb, svätojánsky chlebík – má viacero pomenovaní. Je to ovocie stromu nazývaného Ceratonia siliqua a podobá sa na fazuľové lusky, má tmavohnedú farbu. Keď sa vysuší a pomelie, čo je tradičný spôsob spracovania, podobá sa na kakaový prášok. Je pomerne neznámy, no vediac jeho priaznivé účinky, bol by skvelou náhradou napríklad za čokoládu. Prečo? Karob obsahuje veľké množstvo vlákniny, čím pomáha tráviacemu traktu a podporuje jeho funkcie – trávenie i vylučovanie. Chutí sladko. Obsahuje mnoho vitamínov skupiny B a minerálov – vápnik, draslík, horčík, mangán, železo, meď a chróm. Môže sa užívať ako náhrada kakaa pre alergikov, na rozdiel od kakaa navyše obsahuje menej tuku a cukru.
Bylina maca alebo žerucha peruánska je podobná okrúhlici alebo kvake. Je viacero druhov, ktoré sa delia podľa farby koreňa. Pochádza z Peru a tam sa oddávna používala ako afrodiziakum účinné pre obe pohlavia, preto sa zvykne nazývať aj peruánsky ženšen. Zvyšuje produkciu spermií a pôsobí preventívne i proti ochoreniam prostaty. Chráni a zlepšuje funkcie mozgu. Peruánsky ženšen zvyšuje nielen sexuálnu aktivitu, ale aj fyzickú aktivitu, zvyšuje vitalitu a na organizmus pôsobí stimulujúco. Obsahuje vodu, bielkoviny, uhľohydráty, lipidy, vlákninu, minerály ako vápnik, zinok, meď, draslík, vitamín C, fenolové zlúčeniny.
Kokosový cukor – je v ňom zastúpených veľa výživných látok – obsahuje vitamíny skupiny B, minerály draslík, horčík, zinok, mangán, železo. Obsahuje tuky, bielkoviny, sacharidy a vlákninu. Kokosový cukor pomáha ľuďom, ktorí majú vysoký krvný tlak a trpia kardiovaskulárnymi ochoreniami. Je zdrojom železa a je vhodný pre anemických ľudí, podporuje krvotvorbu. Posilňuje imunitný systém a kosti, vláknina zasa pomáha pri správnej funkcii tráviaceho traktu.
Kakao – je zdrojom antioxidantov a pridáva sa do mnohých produktov napomáhajúcim chudnutiu. Kakao má totiž silu pôsobiť antidepresívne a zmierňuje podráždenosť, ktorá často prichádza ruka v ruke počas diét.
Produkt Gym tonic neobsahuje konzervačné ani iné pridané látky, lepok, ani GMO produkty. Je vhodný pre vegetariánov a pre vegánov.

Návod na prípravu: 1 plnú čajovú lyžičku rozmiešajte v 200 ml tekutiny, môžete ho užívať pravidelne.

Odporučené dávkovanie: 5 g do jedla alebo nápoja. Pridať ho môžete do ovsenej kaše, do smoothie či jogurtov alebo šalátov.

Obsah balenia: 250g

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu