Domů Detoxikácia Greens 8 v 1 Ultimate protein 613 g – Detoxikácia

Greens 8 v 1 Ultimate protein 613 g – Detoxikácia

33 

Greens 8 v 1 Ultimate protein 613 g

Proteín Greens 8 v 1 Ultimate protein je proteínový nápoj, ktorý obsahuje výťažky zo zeleniny a ovocia. Okrem toho sa v ňom nachádza vláknina. Koncentrát ovocia a zeleniny samozrejme zabezpečuje dostatočné množstvo vitamínov, minerálov a anitoxidantov. S jednou dávkou nápoja Greens 8 v 1 tak vaše telo dostane mix tých najdôležitejších látok pre správne fungovanie organizmu po podaní fyzického výkonu.

Je dokázané, že vláknina v potravinách nám pomáha pri správnom fungovaní najmä tráviaceho systému. Funguje na báze svojej nestráviteľnosti – v organizme vstrebáva vodu, čím sa zväčšuje a zapĺňa žalúdok. Vyvoláva tým pocit nasýtenia, znižuje pocity hladu. Odporúča sa preto pri chudnutí. Okrem chudnutia však vláknina udržiava stabilnú hodnotu cukru v krvi či znižuje hladinu cholesterolu. Jej dostatok nám nielenže zaručí správne fungovanie tráviaceho systému, ale jej výhodou je aj odvádzanie karcinogénnych látok z organizmu.

Avšak pozor, pri predávkovaní vlákniny hrozí zápcha či nadúvanie.

Čo obsahuje vlákninu?

Predovšetkým ovocie a zelenina, veľa vlákniny zo zeleniny obsahuje fazuľa, hrach, šošovica, kukurica, zelená zelenina ako sú brokolica, kel či karfiol. Čo sa týka ovocia, vlákninu nájdete v malinách, slivkách, no najmä v jablkách a hruškách. Veľké množstvo vlákniny sa nachádza i v naturálnej ryži či v celozrnnom pečive. Ak si do jogurtu ráno pridáte ovsené vločky, o denný príjem vlákniny máte postarané. Vynikajúcim zdrojom vlákniny sú i orechy či semená.

Samotný proteín je v tomto nápoji koncentrovaný z viacerých rastlín – z hrachu, ryže a konope. Tento mix rastlinných proteínov slúži na efektívnejšie naberanie svalovej hmoty, pretože táto kombinácia udržiava v tele ideálnu hladinu glukózy napriek tomu, že telu poskytne dostatočnú energiu.

Vitamíny, ktoré sa nachádzajú v tomto proteínovom nápoji, poskytujú organizmu všetku potrebnú výživu pre správne fungovanie organizmu či pre vstrebateľnosť proteínov alebo regeneráciu svalov.
Minerály sú rovnako ako vitamíny pre náš organizmus nenahraditeľné, sú preto v tomto nápoji rovnako zastúpené ako vitamíny.
Antioxidanty nás vo všeobecnosti chránia pred vonkajšími škodlivými vplyvmi, pred vplyvmi voľných radikálov. Imunitný systém je vďaka nim silnejší a odolnejší.
Tráviace enzýmy nachádzajúce sa v nápoji sú vynikajúce pre tráviaci systém, ktorému uľahčujú prácu a zabezpečujú jeho bezproblémové fungovanie.
Probiotiká – zneškodňujú nebezpečné mikroorganizmy či infekcie, zmierňujú príznaky ochorení alebo aj zabraňujú infekcii. Majú i antibakteriálny účinok. Nachádzajú sa v tráviacom systéme, sú to v podstate baktérie, ktoré ale nazývame priateľské baktérie.
Aminokyseliny BCAA s rozvetveným reťazcom – spolupracujú pri vstrebávaní bielkovín, sú zodpovedné za rast svalovej hmoty.
Detoxikant – v nápoji sa nachádzajú i bylinné látky, ktoré majú za úlohu ničiť toxíny, odstraňovať ich z tela. Takto si zabezpečíte detoxikáciu organizmu na prírodnej báze.

Ak by sme Greens 8 v 1 Ultimate protein mali rozložiť na jednotlivé zložky, ktoré obsahuje, vyzeralo by to zhruba takto:

Jedna dávka Greens 8 v 1 Ultimate protein by obsahovala

5g vlákniny
5 porcií ovocia a zeleniny
22 g proteínov

Je všestranný a na rozdiel od iných nápojov poskytuje veľa látok v jednom.

Aróma: čučoriedková

Neobsahuje mliečne zložky, lepok, je vhodný i pre alergikov.

1 odporúčaná dávka obsahuje:

Tuky – 3 g
Z toho nasýtené tuky – 0,5 g
Cholesterol – 0 g
Vláknina – 5 g
Cukor – 5 g
Proteín – 22g
Vitamín C – 12 mg
Vápnik – 23 mg
Železo – 4 mg
Sodík – 220 mg
Zmes vlákniny, ryžové otruby, kukuričná vláknina
Zeleninová zmes v prášku: bio mrkva, bio špenát, paradajková šťava, listy petržlenu, karfiol, brokolica, šťava z repy
Extrakt Acerola (tropická čerešňa), hroznové zrnká, borovicová kôra, zelený čaj, dužina brusnice, dužina čučoriedky, extrakt z koreňa kurkumy
Probiotiká: L. acidophilus, L .helveticus, L. brevis. L. rhamnosus, L. casei, L. plantrarum, L. salvarium, L. lactus, B. lactis, B. bifidum
Zmes enzýmov: laktáza, celuláza, alfa a beta amyláza, glukoamyláza, proteázy 1, 2, 3, 4, peptizym, hemiSEB, lipáza 1, 2, maltáza, sacharázy
Zmes proteínov: prírodný konopný a hrachový proteín, ryžový proteín
Zmes zelených potravín: chlorella, spirulina, barley
Prášok aloe vera

Dávkovanie: jedenkrát denne rozmiešajte jednu odmerku v 250 ml studeného nápoja. Odporúča sa zapiť pohárom studenej vody.

Balenie: 613 gViac info

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: Australian Remedy
Viac info