Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Výživové doplnky Forever Vitalize for Men

Forever Vitalize for Men

27 

Cena pri bezplatnej registrácií

Výrazy ako „prostenal“ sú vám určite známe so sledovania reklám. Čo však majú všetky produkty s podobným označením spoločné? Jendá sa o zdravie prostaty. Vit♂lize™ Men je výživový doplnok určený špeciálne pre mužov. Pri spojení s o zdravou výživou, vhodnou životosprávou a športom, výrazne napomáha k udržaniu zdravia prostaty. Rakovina prostaty, hypertrofia prostaty a iné ochorenia prostaty patria medzi problémy, ktoré sa od istého veku začínajú týkať takmer každého muža. Z toho dôvodu je dôležité poskytnúť telu vysokofunkčnú zmes účinných rastlín, vitamínov, minerálov a antioxidantov, pomocou ktorých je možné dosiahnuť optimálnu funkciu močového ústrojenstva, zdravie semenníkov a v neposlednom rade – predstojnej žľazy, resp. prostaty.

Vyšetrenie prostaty, biopsia prostaty, liečba a rôzne operácie patria medzi nepríjemné zákroky, ktorým je však možné predchádzať úpravou životného štýlu. Vit♂lize™ Men patrí medzi produkty, vďaka ktorým je možné zlepšiť zdravie prostaty a tým pádom aj kvalitu erekcie, či správnu funkciu močovodu a samotného močenia.

Patentovaná zmes rastlín

Vit♂lize™ Men tvorí patentovaná zmes bylín, medzi ktoré patrí saw palmeta, pygea a tekvicové semiačka. Všetky tieto rastliny majú spoločnú jednu vec. Či už v odbornej, alebo tradičnej medicíne sa už stáročia používajú na podporu správnej funkcie prostaty.

Špeciálna zmes živín

Pre produkt Vit♂lize™ Men je charakteristická aj špeciálna zmes živín cielene volených tak, aby podporovali zdravie mužov. Patria k nim:

Vitamíny C,D,E a B6 ich hlavnou funkciou v kontexte udržania zdravia prostaty je tvorba hormónov
Selén
Zinok

Kombinácia týchto prvkov má synergický efekt, čo znamená, že vzájomne sa ich priaznivý vplyv na organizmus znásobuje. Vit♂lize™ Men zároveň obsahuje vyvážené množstvo kvercetínu a lykopénu, ktoré rovnako priaznivo vplývajú na vitalitu mužského organizmu a špeciálne na zdravie prostaty.

Vit♂lize™ Men navyše obsahuje jedinečnú formu kyseliny hyalurónovej s nízkou molekulovou hmotnosťou a taktiež polyfenoly v takom množstve, ktoré dokonca zodpovedá skonzumovaniu jedného granátového jablka.

Dbajte teda na zdravie svojej prostaty a využite vhodnú prevenciu, ktorú vám ponúka Vit♂lize™ Men. Tento doplnok výživy obsahuje celú radu pre mužský organizmus prospešných látok, ktoré aktivujú imunitný systém a podporujú celkovú vitalitu organizmu.

OBSAH: 60tbl.

Dávkovanie: 2tbl. denne

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu