Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Výživové doplnky Forever Vitalize for Men
Forever Vitalize for Men

Forever Vitalize for Men

27 

Cena pri bezplatnej registrácií

Výrazy ako „prostenal“ sú vám určite známe so sledovania reklám. Čo však majú všetky produkty s podobným označením spoločné? Jendá sa o zdravie prostaty. Vit♂lize™ Men je výživový doplnok určený špeciálne pre mužov. Pri spojení s o zdravou výživou, vhodnou životosprávou a športom, výrazne napomáha k udržaniu zdravia prostaty. Rakovina prostaty, hypertrofia prostaty a iné ochorenia prostaty patria medzi problémy, ktoré sa od istého veku začínajú týkať takmer každého muža. Z toho dôvodu je dôležité poskytnúť telu vysokofunkčnú zmes účinných rastlín, vitamínov, minerálov a antioxidantov, pomocou ktorých je možné dosiahnuť optimálnu funkciu močového ústrojenstva, zdravie semenníkov a v neposlednom rade – predstojnej žľazy, resp. prostaty.

Vyšetrenie prostaty, biopsia prostaty, liečba a rôzne operácie patria medzi nepríjemné zákroky, ktorým je však možné predchádzať úpravou životného štýlu. Vit♂lize™ Men patrí medzi produkty, vďaka ktorým je možné zlepšiť zdravie prostaty a tým pádom aj kvalitu erekcie, či správnu funkciu močovodu a samotného močenia.

Patentovaná zmes rastlín

Vit♂lize™ Men tvorí patentovaná zmes bylín, medzi ktoré patrí saw palmeta, pygea a tekvicové semiačka. Všetky tieto rastliny majú spoločnú jednu vec. Či už v odbornej, alebo tradičnej medicíne sa už stáročia používajú na podporu správnej funkcie prostaty.

Špeciálna zmes živín

Pre produkt Vit♂lize™ Men je charakteristická aj špeciálna zmes živín cielene volených tak, aby podporovali zdravie mužov. Patria k nim:

Vitamíny C,D,E a B6 ich hlavnou funkciou v kontexte udržania zdravia prostaty je tvorba hormónov
Selén
Zinok

Kombinácia týchto prvkov má synergický efekt, čo znamená, že vzájomne sa ich priaznivý vplyv na organizmus znásobuje. Vit♂lize™ Men zároveň obsahuje vyvážené množstvo kvercetínu a lykopénu, ktoré rovnako priaznivo vplývajú na vitalitu mužského organizmu a špeciálne na zdravie prostaty.

Vit♂lize™ Men navyše obsahuje jedinečnú formu kyseliny hyalurónovej s nízkou molekulovou hmotnosťou a taktiež polyfenoly v takom množstve, ktoré dokonca zodpovedá skonzumovaniu jedného granátového jablka.

Dbajte teda na zdravie svojej prostaty a využite vhodnú prevenciu, ktorú vám ponúka Vit♂lize™ Men. Tento doplnok výživy obsahuje celú radu pre mužský organizmus prospešných látok, ktoré aktivujú imunitný systém a podporujú celkovú vitalitu organizmu.

OBSAH: 60tbl.

Dávkovanie: 2tbl. denne

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu