Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Regulácia hmotnosti Forever Pro X2 čokoláda

Forever Pro X2 čokoláda

Cena pri bezplatnej registrácií

FOREVER PRO X2 – CHOCOLATE

Odborníci teraz vynašli, že adekvátny príjem bielkovín hrá veľmi dôležitú úlohu v zdravom programe riadenia hmotnosti – ide o kombináciu vhodného cvičenia a zdravej vyváženej stravy.

Forever pro x2 – ide o zmes izolátu sójového proteínu a izolátu srvátkovej bielkoviny.

Proteíny ako doplnok výživy sú hlavným zdrojom bielkovín. Ak má telo vyššiu záťaž a má vyššie nároky na energiu je potrebné dopĺňať bielkoviny, ktoré zabezpečujú dostatočnú regeneráciu a rast svalov.

Bielkoviny alebo proteíny, patria medzi biopolymery. Proteíny sú podstatou všetkých organizmov. V proteínoch sú aminokyseliny, ktoré sú vzájomne naviazané.

Keďže sú bielkoviny základným stavebným prvkom každého organizmu majú rôzne funkcie:

Stavebná – kolagén, elastin, keratín
Zaisťujú pohyb – aktín, myosin
Transportná a skladovacie – hemoglobín, transferín
Riadiaca a regulačná – enzýmy, hormóny, receptory
Ochranná – imunoglobín, fibrín, fibrinogen

Jedným dôvodom, prečo sú v procese chudnutia dôležité, je ten, že sa dôležitejšie z hľadiska udržania si aktívnej svalovej hmoty – dodržanie jej výživy.Táto svalová hmota zaisťuje rýchlejšie spaľovanie/ a efektívne spaľovanie tukovej hmoty – svalová hmota ostáva.

Svalová hmota spaľuje energiu aj v dobre, keď necvičíme. To znamená, že čím viac svalovej hmoty máme tým, ľahšie spaľujeme tuky a tým viac energie cez deň spálime. Preto je potrebné navýšiť podiel , ktoré budú kvalitné. Ich najvhodnejším zdrojom sú .

Ďalším dôvodom, prečo je dobré zaviesť do svojho jedálnička, ktorý by mal byť výživný a obsažný na všetky potrebné látky a minerály, je ten, že na rozdiel od sacharidov a cukrov, sú stavebným materiálom a zdrojom energie.

Tento produkt okrem toho, že obsahuje bielkoviny, potláča chuť do jedla. Niektorí sa môžu obávať, že spojením diéty a cvičenia môžu stratiť svoju svalovú hmotu, avšak opak je pravdou. Vzhľadom na to, že proteín je stavebným prvkom pre svalové tkanivo, produkt zabezpečuje dostatočný príjem bielkovín a môže pomôcť k ochrane straty svalovej hmoty.

Sója a srvátka sú vysoko kvalitné bielkoviny dobre preskúmané. Okrem toho produkt ponúka spojenie škorice a čokolády. Najlacnejšie a najlepšie proteíny sú už rozšírené. Predaj a cena súvisia hlavne s oblasťou, kde sa vyrába daný produkt.

Účinky čokolády:

zlepšuje náladu
nespôsobuje akné
obsahuje minerály – horčík, fosfor, draslík, meď, železo, vápnik,
má stimulujúce účinky – obsahuje kofeín a teobromín
obsahuje zdravé tuky – z kakaových bôbov
nepriberá sa z nej
prospieva zubom

Hoci účinky na náš organizmus vďaka sú veľmi prospešné, je potrebné jesť ju v primeranom množstve, treba však myslieť aj na jej . Oproti ostatným sladkostiam má tú výhodu, že má nízky glykemický index.

Dávkovanie: Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie a liečbu. Užívanie konzultujte so svojím lekárom.

Obsah balenia: 10 kusov v balení

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu