Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Nápoje Forever Freedom 2GO

Forever Freedom 2GO

86 

Náš produkt Forever Freedom2Go patrí medzi najkvalitnejšie, na trhu voľne dostupné prípravky, ktoré zabezpečujú komplexnú kĺbovú výživu. Tento krát Vám ho však ponúkame v novom – praktickom vyhotovení 30 sáčkov, ktoré si môžete kedykoľvek zobrať so sebou. Freedom2Go Vás určite príjemne prekvapí sladkou chuťou šťavy z granátového jablka, bohatého na vitamíny, ktorú sme sa rozhodli pridať kvôli jej neuveriteľnému obsahu antioxidantov (obsahuje ich dokonca viac, ako čučoriedky, zelený čaj, či červené víno!) Freedom2Go je vyváženým výživovým doplnkom na kĺby, ktorý zabezpečuje nie len zdravie kostí, ale rovnako tak aj šliach a chrupaviek.

Hlavnú zložku tohto vynikajúceho nápoja tvoria vyživujúce látky gélu z Aloe Vera, o ktorých sa dočítate nižšie, plus:

Síran glukosamínu (1500 mg na 120 ml) – obnovuje kĺby, šľachy a mäkké väzivo. Taktiež stimuluje chondrocyty k produkcii kolagénu a proteoglykánu. Má taktiež protizápalový účinok a dokáže sa vstrebať už 4 hodiny po ústnom použití.
Síran chondroitínu (1200 mg na 120 ml) – tiež známy ako chondroitín sulfát sa stará o výživu chrupaviek, tým že zabraňuje aktivite enzýmov podporujúcich jej rozpad. Obe tieto látky pomáhajú zachovať prirodzenú pružnosť chrupaviek a ideálne zloženie kĺbového maziva
MSM – metylsulfonylmetán (750 mg na 120 ml) – hlavný zdroj organicky dostupnej síry, ktorú telo potrebuje pre udržanie zdravých chrupaviek a kĺbov. Pomáha pri produkcii kolagénu, no je taktiež vhodný pri liečbe akné, popálenín, dny. Udržiava zdravé vlasy a nechty.
Vitamín C (250g na 120 ml)

V priebehu starnutia, ale taktiež aj pri športe dochádza k prirodzenému opotrebovávaniu našich kĺbov, pretože naše telo nie je schopné tvoriť v primeranom množstve látky zabezpečujúce zdravie chrupaviek a ideálne zloženie kĺbového maziva.

Freedom2Go však vytvára prvú obrannú líniu v boji proti opotrebovaniu nášho pohybového aparátu, nakoľko ponúka unikátnu kombináciu a zosilňujúci účinok chondroitín sulfátu, glukosamín sulfátu spolu s MSM, vitamínom C a radou ďalších zdraviu prospešných látok, ktoré obsahuje Aloe Vera.

Freedom2Go – gél z Aloe Vera Gel patrí medzi výživové produkty s pravdepodobne najvšestrannejším použitím. Priaznivé účinky rastliny aloe vera sú nie len v modernej, ale aj v tradičnej medicíne známe niekoľko tisícročí.

Čo Vám vlastne produkt Forever Aloe Vera ponúka?

Obsah každého balenia tvorí prírodný a neochutený gél, ktorý svojim zložením pripomína prirodzenú šťavu, ktorú by sa Vám podarilo získať rozlomením listu tejto rastliny. Aloa pravá obsahuje polysacharid acemanán, ktorý je jej hlavnou účinnou látkou. Pri vnútornom užívaní pôsobí na aktiváciu imunitného systému a má taktiež antibakteriálny, antivirálny a antimikotický účinok. Vo voľnej prírode je Aloa pravá jedna z mála rastlín, ktorá vám pomôže pri účinnej dezinfekcii vzniknutých rán.

Výťažky z tejto rastliny preukázateľne pomáhajú pri nasledujúcich problémoch:

Ochorenia tráviaceho traktu ako napríklad zápcha a divertikulóza
Nedostatok vitamínov spôsobený nevhodným stravovaním
Kožné problémy (psoriáza, ekzém)
Artritída a astma

Okrem iného obsahuje Aloe Vera viac ako 200 farmakologicky významných látok, 75 výživových zložiek, 20, minerálnych látok, 18 aminokyselín a 12 vitamínov). Patria medzi ne:

Vitamíny (A, B1, B2, B6, B12, C, E …)
Minerály a stopové prvky (vápnik, fosfor, draslík, sodík, chlór, mangán, zinok, meď, ale aj horčík, zinok a selén)
8 pre ľudské telo esenciálnych aminokyselín
Enzýmy
Kyselina listová mimoriadne vhodná pre ženy plánujúce tehotenstvo

Zachovaniu výživových kvalít cennej substancie, ktorú obsahujú listy tejto zázračnej rastliny napomáha aj unikátne gélové zloženie produktu Freedom2Go. V tejto súvislosti je dôležité správne pestovanie, ale aj spracovanie rastliny, ktorým sa predchádza oxidácii a následnému úbytku živín.

Gél Aloe Vera má adaptívnu funkciu, čo v praxi znamená, že Vám pomáha dopĺňať presne tie živiny, ktoré vášmu organizmu práve chýbajú. Týmto spôsobom napomáha prevencii a liečbe širokého spektra ochorení. Liečivá sila Aloe Vera sa prejavuje predovšetkým počas dlhodobého užívania, kedy zistíte, že viditeľne napomáha úprave vášho životného štýlu.

OBSAH: 30x 88,7ml (30 jednorázových dávok)

Dávkovanie: jedno vrecúško denne

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu