Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Výživové doplnky Forever Fast Break – energetická tyčinka

Forever Fast Break – energetická tyčinka

Cena pri bezplatnej registrácií

FOREVER FAST BREAK – energetická tyčinka

Forever fast break je tyčinka založená, ktorá slúži ako nízkokalorická náhrada bežného jedla, avšak je potrebné konzumovať aj vyváženú, plnohodnotnú stravu, aby človek mal dostatok iných vitamínov. Je veľmi chutná, výborná a nízkokalorická (proteínová tyčinka). Obsahuje viac ako 55% odporúčaného množstva vitamínov a látok z denného príjmu.

Zloženie Forever Fast Break:

vitamíny,
minerálne látky
aminokyseliny
fosfor
enzým
arašidové maslo
zmes bielkovín
náterkový svätojánsky chlieb
kukuričný sirup
maltitolový sirup
fruktózu
arašidy
fosforečnan vápenatý
oxid horečnatý
prírodné príchute
aloe vera
kyselina askorbová
palmitát vitamínu A
biotín
mlieko
sója
acetát vitamínu E
oxid zinočnatý
chróm a selén
med
fruktózu
a iné

Energetická predstavuje výbornú náhradu jedla, ak Vám počas dňa neostáva veľa času na jedlo, toto je vhodný prostriedok pri uponáhľanom živote.

Fosfor – v prírode sa vyskytuje len v zlúčeninách. V zemskej kôre sa vyskytuje fosfor pomerne hojne. V morskej vode je jeho koncentrácia v porovnaní s inými náleziskami veľmi nízka. Vyskytuje sa vo všetkých živých organizmoch na Zemi, predovšetkým sa viaže v kostiach a zuboch, je obsiahnutý vo viacerých tukoch. Môžeme rozlíšiť červený a biely fosfor.

Fosfor je prvok, ktorý má v našom organizme nezastupiteľnú funkciu. Spolu s vápnikom je vo forme fosforečného iontu (fosfátu) hlavným stavebným prvkom zubov a kostí.

V potrave a potravinách sa vyskytuje hlavne v :

mäse
mlieku
vajciach
orechoch

Problémy pri nedostatku – základným problémom môže byť nedostatočné prijímanie v potrave, často sa kombinuje aj s poruchou vstrebávania živín v tráviacej sústave alebo pri chronickom alkoholizme. Pokles hodnoty/množstva v krvi má za následok úbytok hmoty, čo je príčina hlavne pri podvyživených ľuďoch.

Pokles fosforu v krvi môže byť spojený aj s nadmernou činnosťou prištítnych teliesok (hyperparatyreózou) – kedy sa zvyšuje hladina vápnika v krvi.

Prejavy nedostatku :

kazenie zubov
kosti strácajú silu – ľahko sa môžu zlomiť
stuhnutosť
bolesti kĺbov
únava
nechutenstvo
nie sú stabilné červené krvinky
poruchy srdcového rytmu
chudokrvnosť/anémia

Tento produkt s obsahom zvyšuje energiu urýchlením metabolizmu tukov a sacharidov a pomáha tak k zlepšeniu optimálneho stavu pri preťažení. Obsahuje aj draslík, ktorý je potrebný pre správnu funkciu kardiovaskulárneho, svalového a nervového ústrojenstva, ale pomáha aj tiež pri zlepšení zvládania psychického a fyzického stresu. Energetická tyčinka je výbornou náhradou pri dnešnom uponáhľanom štýle života. Obsahuje orechy (napomáhajú pri činnosti mozgu) a poskytuje viac ako 55% odporúčaného denného príjmu minerálov a vitamínov.

Dávkovanie: Tento produkt nie je vhodný na diagnostikovanie, liečbu, či prevenciu akejkoľvek choroby. Dávkovanie konzultujte so svojím lekárom.

Obsah balenia: tyčinka (57 g)

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu