Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Včelie produkty Forever Bee Pollen – včelí peľ

Forever Bee Pollen – včelí peľ

15 

Forever Bee Pollen predstavuje včelí peľ, ktorý poskytuje široké spektrum výživných látok a má pre organizmus blahodárne účinky. Zvyšuje energiu, posilňuje imunitu, nervový systém a zároveň prispieva k správnemu fungovaniu čriev a tráviaceho ústrojenstva. Je liečivý, omladzujúci a má schopnosť bojovať proti rôznym chorobám. Vďaka týmto vlastnostiam je včelí peľ ako liek nápomocný a jeho použitie naozaj všestranné.

Daný včelí produkt sa získava čisto z prírodných kvetov, čím sa dosahuje vysoko prírodný efekt bez konzervačných látok. Je zberaný do špeciálnych zariadení z nehrdzavejúcej ocele, ktoré disponujú patentom. Vďaka tomu ide o výrobok bez akýchkoľvek umelých príchutí a farbív. Aj napriek mnohým vzácnym vlastnostiam cena včelieho peľu je prijateľná a jeho predaj dostupný.

Forever Bee Pollen obsahuje ľahko rozpustné vitamíny a minerálne látky, pre ktoré môže telo v istých prípadoch signalizovať absenciu, a tým dopĺňa ich nedostatok a posilňuje zdravie. Predstavuje najkomplexnejšiu potravu, ktorá je ľahko stráviteľná a vstrebateľná ľudským organizmom. Vitamíny sú organické látky, ktoré pomáhajú udržiavať rovnováhu metabolizmu v tele. Minerálne látky, sú anorganické látky, ktoré sú obsiahnuté v tele iba v malých množstvách. Ľudský organizmus si ich nie je schopný vytvoriť sám, preto je nesmierne dôležité zabezpečiť ich prísun.

Minerálne látky sú súčasťou mnohých enzýmov, ktoré urýchľujú procesy v tele. Označujú sa aj ako ochranné živiny. Zúčastňujú sa na výstavbe tkanív a zapájajú sa do rôznych metabolických procesov. K najdôležitejším patria vápnik a horčík, ktoré vzájomne spolupracujú pri regulácii srdca a prenose nervových podnetov. K ďalším významných prvkom daného produktu patrí železo a meď, ktoré sú dôležité pre vývoj červených krviniek. Fosfor je dôležitý pre transport energie. Zinok je hlavných ochranárom imunity a je dôležitý pri prenose genetickej informácie. Jód organizmus potrebuje na syntetizovanie hormónov v štítnej žľaze. Selén zase je významný antioxidant.

Forever Bee Pollen je zdrojom:

bielkovín a proteínov
aminokyselín
jednoduchých a zložitých cukrov
veľkého množstva vitamínov ( najmä celý komplex vitamínu B,C) a minerálnych látok
enzýmov a koenzýmov
mastných kyselín rastlinného pôvodu
zvyšuje energiu a vitalitu
posilňuje imunitný i nervový systém
napomáha tráviacemu ústrojenstvu
je účinný pri nechutenstve a strate hmotnosti
zneškodňuje jedy, čím je účinný pri alergiáchje účinný pri srdcovo – cievnych ochoreniach
napomáha pri zápche, ochoreniach pečene a žlčníka
pomáha pri poruchách spánku a depresiách – obsahuje zinok a B6, ktoré majú ukľudňujúce účinky na organizmusje nápomocný pri ochoreniach kĺbov, kože i očí
je účinný pri poruchách mužskej potencie
zmierňuje účinky žiarenia pri onkologických ochoreniach

Balenie: 1 kus balenia obsahuje 100 tabliet, 500 mg v jednej tablete

Dávkovanie: 3 krát 1 tbl počas dňa. Užívanie tohto, aj iného výživového doplnku konzultujte so svojim lekárom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu