Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Včelie produkty Forever Bee Honey – včelí med

Forever Bee Honey – včelí med

17 

Cena pri bezplatnej registrácií

Forever Bee Honey – včelí med

Včelí med má nespočetne veľa účinkov na ľudský organizmus a celkové zdravie. Predaj tohto medu je rozšírený skoro všade. Pre jeho blahodarnosť na organizmus a počet živín sa jeho cena pohybuje v rôznych sumách. Tento med je známy aj pod pojmom včelí propolis. Včely produkujú med tak, že lietajú z kvetu na kvet, nektár zbierajú a ukladajú, zmiešavajú ho s vlastnými enzýmami a potom ako med ho uskladňujú vo svojich úľoch. Med bol od počiatku uznávaný ako prvotná potrava dostupná človeku z prírody. Je zásobárňou výživných látok, ľahko stráviteľných pre deti aj dospelých. Med obsahuje veľmi veľa prospešných látok pre naše telo, slúži nám na udržanie obranyschopnosti a normálneho imunitného systému, ktorý nepodľahne ľahko všelijakým chorobám. Má antibakteriálne, antivírusové účinky. Odborníci uvádzajú, že med s peľom je jedinou prirodzenou potravou obsahujúcou všetky potrebné látky pre život.

Forever Bee Honey pochádza z vysoko položených púštnych oblastí v USA – obsahuje prírodné zložky. Je to veľmi chutný prírodný a výživný med doplnený prírodnými enzýmami. Med má výbornú chuť a je skvelým sladidlom. Je bohatý na sacharidy, minerálne látky, vápnik, fosfor… Veľmi rýchlo dopĺňa telu energiu, človek sa rýchlo zbaví únavy. Je cenný hlavne pre ľudí s poruchami trávenia, pretože cukor z medu je už predtrávený. Je vstrebávaný priamo, hneď po tom ako sa dostane do tráviaceho traktu. Existuje viacero druhov medu: agátový, púpavový, medovicový, lesný, repkový a malinový…

Med obsahuje:

dextríny
monosacharidy
glukózu – cukor hroznový
fruktózu – cukor ovocný
oligosachatidy
voda
bielkoviny (podľa pôvodu medu)
enzýmy
inhinin
vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, D, H, K, E, P
vonné látky
prírodné farbivá – karotén
flavony
peľové zrnká
minerálne látky ako napr.: fosfor, vápnik, draslík, sodík, chlór, síra, horčík, železo, mangán, kremík a iné
včelia materská kašička
voľné organické kyseliny
aminokyseliny

Med nesmie byť zohriaty na väčšiu teplotu ako je 46°, pretože stráca väčšinu vitamínov a enzýmov – a takýto med by bol pre naše telo bezcenný.

Med je cennou potravinou pri výžive detí. , hlavne , svojim obsahom železa a medi zvyšuje obsah krvného farbiva (hemoglobínu) a podporuje tvorbu krvi. Má vplyv na rast a výživu orgánov.

Med sa môže podávať novorodencom od prvého týždňa života, ale iba v malých dávkach. Tento produkt nie je určený na diagnostiku a liečbu. Dávkovanie konzultujte so svojím lekárom.

Med je výbornou potravinou, ale ja skvelým prírodným liečiteľom na rôzne ťažkosti a ochorenia ako napr.:

ochorenia srdca
ochorenia tráviaceho traktu
problémy s močovým ústrojenstvom
pri chrípke
pri ochorení čierneho kašľa
pri tuberkulóze pľúc
rozširuje cievy
podporuje liečbu krvného tlaku
podporuje hojivosť rán a popálenín
dobrý po otrave hubami (pretože krv stráca po otrave glukózu)
proti nespavosti
dobrý pri nervovej vyčerpanosti
a iné.

Obsah balenia: 500 g

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu