Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Výživové doplnky Forever Arctic Sea

Forever Arctic Sea

27 

Cena pri bezplatnej registrácií

Forever Arctic Sea® si môžete momentálne zakúpiť v tejto novej a vylepšenej forme. Okrem iného teraz obsahuje patentovanú zmes oleja z kalamárov, ktorý je bohatý na DHA, neuveriteľne čistý omega-3 rybí olej (omega 3 mastné kyseliny) a taktiež olivový olej, v ktorom sa nachádza kyselina olejová.

Táto špeciálna zmes je ponúkaná výhradne spoločnosťou Forever Living. Teraz poskytuje nie len o 33% viac DHA denne – v porovnaní s predošlým produktom, ale taktiež vyvážený balans medzi DHA a EPA pre optimálne zdravie a pohodu.

Rybí tuk a rybí olej patria medzi chronicky známe doplnky nie len pre deti. Využívajú ich taktiež profesionálny športovci a ľudia, ktorým záleží na kvalitnej strave. Dôvodom je hneď niekoľko priaznivých účinkov na organizmus.

Rovnováha medzi omega-3 a omega 6 mastnými kyselinami

V priebehu histórie ľudského stravovania mal človek len málokedy prístup k vyprážaným jedlám, prebytku rastlinných olejov, či falošným maslovým výrobkom. V súčasnosti ich však konzumujeme nadmerné množstvo a preto je dôležité udržiavať rovnováhu nutrične vyváženej stravy a teda aj ideálny pomer omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Od 1:1 až po 1:4 DHA:EPA. Živočíšny tuk so zvierat kŕmených obilím a z ďalších umelo predpripravených potravín obsahuje nadbytočné množstvo omega- 6 mastných kyselín. Preto je nutné znížiť ich príjem a zároveň zvýšiť príjem omega 3-mastných kyselín, ktoré sú obsiahnuté práve v Forever Arctic Sea®

Načo sú vlastne omega-3 mastné kyseliny dobré?

Ich prirodzený obsah môžeme sledovať v orgánoch akými sú mozog, oči a srdce. Preto je nutné dodávať ich telu v záujme zachovávania zdravia spomínaných orgánov. DHA zabezpečuje, že sa budú bunky mozgu, sietnice, srdca a ostatných častí nervového systému správne vyvíjať vo všetkých obdobiach života.

Navyše, viacero klinických štúdií preukázalo zníženie psychického úpadku v starobe u tých osôb, ktoré mali pravidelný prísun DHA mastných kyselín.

Forever Arctic Sea® pomáha aj pri:

Regulácii krvného tlaku a znižovaní cholesterolu
Nenasýtené mastné kyseliny majú význam pri nádorových ochoreniach – zabraňujú patologickému rozširovaniu zhubných buniek
Nenasýtené mastné kyseliny môžu pomáhať taktiež k udržaniu duševnej rovnováhy. Priaznivý vplyv bol zaznamenaný v zmierňovaní depresívnych stavov, nedostatku pozornosti, hyperaktivite, dyslexii, schizofrénii, bolestiach hlavy a stupňujúcej sa agresivite
Ekzémy, scuhá koža, psoriáza a zápaly kože
Lámavosť a vypadávanie vlasov
Reumatické ochorenia
Liečba cukrovky
Ochorenia zraku akými je nedostatočná zraková ostrosť, Crohnova choroba, či zelený zákal (zvýšený očný tlak)
Udržiavanie zdravia cievneho systému a podpora imunity

OBSAH: 120 kapsúl

Dávkovanie: 2 kapsule 3x denne spolu s jedlom

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu