Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Starostlivosť o pokožku | Telo Forever Aloe Sunscreen

Forever Aloe Sunscreen

16 

Cena pri bezplatnej registrácií

Aloe Sunscreen je krém na opaľovanie s ochranným faktorom 30, špeciálne vyvinutý v laboratóriách na účinnú ochranu slnkom namáhanej pokožky. Rakovina kože je v dnešnom svete veľmi aktuálnou témou, keďže vplyv slnečných lúčov, bez ochranného krému, je veľmi nebezpečné vzhľadom na vrstvu ozónovej diery. Veľa ľudí sa nechráni pred UV žiarením žiadnym opaľovacím krémom a preto je u nich riziko rakoviny kože veľmi vysoké.

Práve preto Vám predstavujeme výnimočný Aloe Sunscreen ,krém na opaľovanie s ochranným faktorom 30, z rady Aloe, ktorý bol vyvinutý pre účinnú ochranu pokožky pred slnkom. Napriek vysokému ochrannému faktoru sa pokožka rovnomerne a dokonale opáli. Taktiež je ideálny na ukľudnenie pokožky aj po slnení. Pokožku príjemne zvláčni, hydratuje a vyživí.

Aloe Sunscreen :

obsahuje Aloe Vera gél
má ochranný faktor 30 – čím chráni pokožku pred UVA a UVB lúčmi
je vodeodolný
ochraňuje pokožku pred vysúšaním vplyvom slnka a vetra
ukľudňuje
vyrovnáva pH pokožky
vyhladzuje
zvláčňuje
znižuje nežiadúci vplyv slnka na pokožku
zabraňuje spáleniu pokožky
umožňuje získať bezpečné opálenie

Návod na použitie:

Aloe Sunscreen aplikujte na pokožku pred opaľovaním, cca 2 polievkové lyžice na pokrytie celého tela, krúživými pohybmi až kým sa krém dokonale nevstrebe a nezanechá tenký film na pokožke. Aplikujte 15 – 30 minút pred opaľovaním. V prípade potreby opakujte.

Po opaľovaní ho môžete použiť taktiež, vďaka svojmu unikátnemu zloženiu sa dokonale postará o vašu opálenú pokožku. Po aplikácii ostáva pokožka krásne jemná, pružná a vláčna.

Obsah: 118ml

Jít do obchodu