Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Starostlivosť o pokožku | Telo Forever Aloe Sunscreen Spray

Forever Aloe Sunscreen Spray

16 

Cena pri bezplatnej registrácií

Aloe Sunscreen Spray je rýchlejšia a pohodlnejšia verzia Aloe Sunscreen krému na opaľovanie. Aloe Sunscreen Spray je sprej na opaľovanie s ochranným faktorom 30, špeciálne vyvinutý v laboratóriách na účinnú ochranu slnkom namáhanej pokožky. Veľa ľudí sa nechráni pred UV žiarením žiadnym opaľovacím krémom a preto je u nich riziko rakoviny kože veľmi vysoké. Aloe Sunscreen Spray chráni pokožku pred:

UVA lúčmi – poškodzujú hlbšie kožné tkanivo, ktoré má za následok starnutie kože, vrásky a rakovinu kože
UVB lúčmi – spôsobujú povrchové popáleniny kože

Napriek vysokému ochrannému faktoru sa pokožka rovnomerne a dokonale opáli. Pokožku príjemne zvláčni, hydratuje a vyživí.

Aloe Sunscreen Spray :

obsahuje Aloe Vera gél
má ochranný faktor 30
je vodeodolný
ochraňuje pokožku pred vysúšaním vplyvom slnka a vetra
ukľudňuje
vyrovnáva pH pokožky
vyhladzuje
zvláčňuje
znižuje nežiadúci vplyv slnka na pokožku
zabraňuje spáleniu pokožky
umožňuje získať bezpečné opálenie

Návod na použitie:

Pred použitím dôkladne pretraste. Rovnomerne aplikujte na pokožku 15 – 30 minút pred opaľovaním a zanechá tenký film na pokožke. Pomáha chrániť pokožku i na ťažko dostupných miestach. V prípade potreby opakujte. V prípade aplikácie na tvár ho najskôr aplikujte na ruky a až potom na tvár. V prípade potreby ho nanášajte opakovane po plávaní, či použití uteráka. V prípade detí mladších, ako 6mesiacov sa pred použitím poraďte s lekárom.

Obsah: 178ml

Jít do obchodu