Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Starostlivosť o pokožku | Tvár Forever Aloe Scrub – peeling na tvár

Forever Aloe Scrub – peeling na tvár

15 

Cena pri bezplatnej registrácií

Forever Aloe Scrub

Peeling na tvár Forever Aloe Scrub je vyrobený z aloe vera a jojobového oleja, konkrétne mikroperličiek jojobového oleja. Jemne a pritom dôkladne odstraňuje odumreté bunky z tváre a zároveň pokožku hĺbkovo hydratuje. Aloe vera rastlina má liečivé účinky a je vhodná na všetky typy pleti, suchá pleť je po použití aloe hydratovaná, problematická pleť a citlivá pleť je upokojená. Peeling je vhodný i na celotelové použitie.

Aloe vera účinky:

je silným antioxidantom
pôsobí upokojujúco
urýchľuje hojenie rán a popálenín
pôsobí antisepticky a protizápalovo

Jojobový olej:

má zázračné účinky na suchú a popraskanú pokožku
má regeneračné účinky
vyhladzuje pleť
je vhodný aj na mastnú pleť – dokonale sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva na pokožke mastný film
pomáha odstraňovať akné
vyhladzuje vrásky
pomáha pri ekzémoch

Kombinácia aloe vera a mikroperličiek z jojobového oleja poskytne pokožke popri peelingu zároveň hĺbkovú hydratáciu a výživu. Forever Aloe Scrub nie je len peeling, ale aj revitalizácia pleti. Poskytuje ochranu pred vysušením pokožky. Peeling šetrne odstraňuje odumreté bunky a tým poskytne priestor pre rast nových a zdravých buniek.

Aloe vera je známa svojimi upokojujúcimi účinkami. Jojobový olej samotný je dosť silný a práve aloe zjemňuje jeho účinky.

Aloe vera je zelená rastlina z rodiny sukulentov, poznáme 511 druhov aloe. Len štyri druhy však obsahujú látky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. V minulosti sa využívala aj šupka aloe pre svoje laxatívne účinky. Pôsobila proti zápcham, no vyvolávala silné kŕče, preto sa od používania šupky aloe upustilo. Dnes sa využíva len dužina. Dužina má formu gélu. Pri získavaní tohto zázračného gélu sa odporúča odrezať list aloe, pozdĺžne ho prerezať a lyžičkou vyberať dužinu. Dužina aloe sa pridáva nielen do kozmetických prípravkov, ale aj do nápojov.

V kozmetických prípravkov aloe môžeme nájsť v krémoch, v sprchových géloch, mydlách, šampónoch a kondicionéroch.

Jej veľmi časté využitie mimo ošetrovania pleti je v boji proti nádorovým ochoreniam. Zabraňuje totiž nádorovým bunkám aby rástli a delili sa. Často sa využíva pri liečbe popálenín a na ošetrovanie jaziev.

Ďalšie účinky aloe vera:

pomáha pri reumatoidnej artritíde
zmierňuje priebeh paradentózy
zlepšuje fungovanie tráviacej sústavy, pomáha proti zápcham
optimalizuje látkovú výmenu
bojuje proti toxínom a tým chráni pečeň a pomáha jej správnemu fungovaniuje účinná aj pri psychických ťažkostiach
bojuje proti chronickej únave
pomáha pri neurologických ochoreniach

Jojobový olej je svojím zložením podobný prirodzenému mazu tela, táto vlastnosť z neho robí olej s vysokou absorpčnou schopnosťou. Patrí medzi veľmi vzácne oleje a je vhodný len na vonkajšie použitie. Cez pokožku sa však svojou vysokou absorpčnou schopnosťou dostane až do vnútra buniek, ktoré regeneruje. V spojení s aloe mu zároveň pomáha preniknúť hlbšie do pokožky.

Jojobový olej je vynikajúci na regeneráciu veľmi suchej a popraskanej pokožky, paradoxne je ale vhodný aj na mastnú pleť, vďaka svojmu zloženiu na nej nezanecháva mastný film.

Často je využívaný vo forme masážnych olejov, je bez arómy.

Využíva sa aj ako pomoc pri vypadávaní vlasov, obnovuje ich rast. Pomáha pri suchých a lámavých vlasov, ošetruje končeky. Vlasy sú vďaka jojobovému oleju lesklejšie, hebkejšie a jemnejšie.

Forever Aloe Scrub

ošetruje príliš suchú pokožku v oblasti lakťov, kolien
je prvou a vítanou pomocou pri popraskaných perách
reguluje tvorbu mazu
zjemňuje drsnú pokožku
preventívne pôsobí pri zápaloch močových ciest
pleť pred a po holení hydratuje a ošetruje,
upokojuje

Používa sa v krémoch, sprchových géloch a mydlách, šampónoch a kondicionéroch, ale pridáva sa aj do výrobkov na opaľovanie.

Návod: naneste na mierne zvlhčenú tvár alebo telo a krúživými pohybmi končekov prstov jemne vmasírujte do pokožky. Vyhýbajte sa očnému okoliu. Masírujte 2 – 3 minúty. Opláchnite teplou vodou a tvár alebo telo vysušte.

Obsah: 99 g

Jít do obchodu