Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Starostlivosť o pokožku | Tvár Forever Aloe Cleanser

Forever Aloe Cleanser

11 

Cena pri bezplatnej registrácií

Tento produkt je zázračný v tom, že dokáže jemne a precízne odstrániť všetky nečistoty z tváre len pomocou špecializovanej pleťovej vody. Odstraňuje, nielen nečistoty z tváre, ale ja make-up. Vaša tvár bude čistá ako nikdy predtým.

Prednosti Forever Aloe Cleanser:

nezanecháva lepkavú tvar,
nepodporuje tvorbu mazu,
zanecháva vyvážené ph,
je ideálny pre odstránenie make-up, ale aj očného make-up,
obsahuje výborný vitamín c,
aloe pôsobí protizápalovo,
nedráždi,
urýchľuje hojenie rán,
znižuje produkciu akné, predovšetkým bolestivého,
zadržiava rozširovanie zápalov,
pôsobí na póry,
pleť zanecháva pružnú a hladkú na dotyk,
je vhodný pre všetky typy pleti,
šetrne odstraňuje starú pokožku,
nezanecháva červenú pleť,

Aloe vera je sukulentná rastlina, ktorá rastie v subtropických a tropických oblastiach. Jednou z hlavných látok, ktoré majú priaznivé účinky je polysacharid acemanán.

Táto substancia pri vnútornom užití podporuje imunitný systém, chráni bunky a vyživuje bunkové membrány a pôsobí antibakteriálne, antivirálne, antimykoticky a protizápalovo.

Používa sa nielen vo všeobecnom lekárstve, ale ja v zubnom lekárstve ako lepidlo na zubné náhrady. Je používaná aj v potravinovom či kozmetickom priemysle.

Z aloe vera sa získavajú predovšetkým dva odlišné produkty – latex (koncentrát) a gél.

Aloe vera je nenáročná rastlina na pestovanie, môžeme si ju bezprolémovo vypestovať aj doma. Aloe vera kvet si vyžaduje priepustnú a ľahkú pôdu bez rôznych prídavných látok, ale zato potrebuje mať jeden základ kompostu, jednu časť listovej pôdy a piesku. Je viac závislá na slnečnom svetle než na vode.

Šťavu z rastlín starých približne dva roky už môžeme používať, predovšetkým k liečbe popálenín, oparov, plesní, na pleťové masky…

Aloe vera obsahuje:

antrachinony, chromony, sacharidy – manóza, glukóza…,
vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín C,
cholin,
kyselina listová,
beta-karotén,
esenciálne aminokyseliny,
neesenciálne aminokyseliny – kyselina glutamová,
kyseliny asparagová…,
minerálne látky,
sodík,
draslík,
chlór,
mangán,
vápnik,
zinok,
meď,
chróm,
železo,
selén,
fosfor,
kyselina salicylová,
kyselina arachidová,
sorbát draselný a iné.

Aloe vera je známa aj svojou pomocou pri ťažkom akné, obsahuje veľa vitamínov a prospešných látok, pre zabezpečenie hladkej a pružnej pokožky. Nájdeme aj v spojení s čajovníkom a inými produktmi. Pri ťažkom akné, kde si už nevieme dať rady, pomáha protizápalovo, má schopnosť, že sa zápal a akné nerozširuje na ďalšie ešte nepostihnuté miesta – zachováva celistvosť kože pri drobných rankách a urýchľuje hojenie.

Účinky aloe vera:

podporuje imunitu,
podporuje metabolizmus,
napomáha pri trávení – pri zápche,
hnačke, plynatosti…,
obrana proti infekciám,
napomáha pri revitalizácii vlasov,
podporuje rast zdravých vlasov,
pôsobí na pokožku,
predovšetkým protizápalovo,
vyvažuje pH,
pomáha pri rekonvalescencii,
bojuje proti syndrómu chronickej únavy,
pôsobí ako silný vnútrobunkový antioxidant,
hojenie rán a popálenín…

Aloe vera je tiež známa tým, že sa používa aj pri bylinkovom liečení, pri homeopatii, aromaterapii, v indickej medicíne, v čínskej a arabskej medicíne.

Aloe vera sa nachádza v rôznej forme – je dosť rozšírená a jej cena závisí od produktu a toho či sa spája ešte s ďalšími prvkami. Nachádza sa v aloe vera produktoch ako napr. gél aloe vera, aloe vera šťava, aloe vera sirup, v tabletách, aloe vera sprej prvej pomoci, v kozmetických prípravkoch a prípravkoch v už spomínanom zubnom lekárstve. Známy je aj aloe vera gél na pitie – ide často o menšiu dávku, ale zato veľmi prospešnú pre vnútornú očistu. Známe sú rôzne značky a varianty ako aloe vera gél forever, aloe vera forte, aloe blossom herbal tea.

Produkt môže byť vašou každodennou súčasťou života – aloe pôsobí na pleť zázračne. Aloe cleanser obsahuje iba prírodné látky – zmes jojobového oleja, avokáda a vody – zanecháva pleť sviežu a dôkladne ju vyčistí bez vysušenia.

Obsah: 118 ml

Jít do obchodu