Domů Detoxikácia Forever Aloe Body Toner – Detoxikácia

Forever Aloe Body Toner – Detoxikácia

29 

Aloe Body Toner je unikátny krém formujúci pokožku vďaka svojim hrejivým, hydratačným a detoxikačným vlastnostiam. Byliny v kombinácii s gélom z Aloe Vera a ďaľšími zložkami napomáha k očiste pokožky, rozpúšťa nadbytočnú podkožnú tekutinu a tým napomáha pri boji s celulitídou. Hrejivé vlastnosti má Aloe Body Toner vďaka dvom činidlám, ktoré napomáhajú k lepšiemu prekrveniu pokožky – škoricový olej a kajenskú papriku.

Aloe Body Toner obsahuje:

gél z Aloe vera – protizápalový a hojaci účinok
deionizivaná voda
triglyceridy
elastín
brečtanový extrakt – nápomocný pri redukcii celulitídy a hydratácii pokožkytavoľníkový extrakt – analgetické a protizápalové vlastnosti
plamienkový extrakt extrakt z riasy mechúrnatej – napomáha k pohlcovaniu a znižuje prekyslenosť
rozpustný kolagénprasličkový extrakt – napomáha pri chorobách s narušenou látkovou výmenou, posiľňuje rast vlasov a ozdravuje vlasové korienky
škoricový olej – patrí medzi esenciálne oleje, ktoré napomáhajú s nachladnutím a to vďaka hrejivým účinkom
kajenská paprika – podporuje látkovú výmenu, čím podporuje rýchlejšie spaľovanie tukov až o 25%, tuk sa neukladá ďalej v tele, mení sa na energiu kyselina askorbová (vitamín C)

Aloe Body Toner:

vyhladzuje a spevňuje pokožku
hydratuje
upokojuje
detoxikuje
okrášľuje

Aloe Body Toner a jeho účinnosť je spojená s použitím celofánovej fólie po aplikácii na pokožku. Fólia napomáha k aktivácii dvoch tepelných činidiel obsiahnutých v kréme, a to škoricového oleja a kajenskej papriky. Vplyvom tepla výživné a bohaté zloženie krému pokožku okrášľuje, tonizuje a spevňuje zároveň. Jeho vynikajúce účinky sú dosiahnuté vďaka unikátnemu zloženiu jednotlivých ingrediencií a posilnené zábalom, čím dochádza k zahriatu pokožky a tým i rozpúšťaniu prebytočných podkožných tukových buniek.

Pokožka po aplikácii Aloe Body Toneru ostáva hydratovaná, jemná a príjemne napnutá.

Návod na použitie: viď Aloe Body Toning Kit

Obsah: 113gViac info

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: Forever
Viac info