Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Nápoje Forever Aloe 2 GO

Forever Aloe 2 GO

74 

Cena pri bezplatnej registrácií

Forever Aloe2Go patrí medzi výživové produkty s pravdepodobne najvšestrannejším použitím a vďaka novému – praktickému vyhotoveniu si ho môžete dopriať prakticky KEDYKOĽVEK a KDEKOĽVEK.

Priaznivé účinky rastliny aloe vera sú nie len v modernej, ale aj v tradičnej medicíne známe niekoľko tisícročí. Táto zázračná rastlina je základnou substanciou v hneď niekoľkých typoch výrobkov. Medzi najpredávanejšie produkty nepatrí len jej koncentrát v podobe Forever Aloe Vera Gélu, ktorý už pravdepodobne poznáte, ale napríklad aj Aloe Vera Emergency Sprej, resp. sprej prvej pomoci – ktorý je možné rýchlo použiť na ošetrenie širokého spektra rán a popálenín. Taktiež aloe vera kozmetika patrí k ďalším vyhľadávaným artiklom a preto je našou prioritou zabezpečiť ich dostupnosť a primeranú cenu.

Aloe2Go ponúka kombináciu dvoch našich najpopulárnejších produktov, ktorá uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Blahodarné účinky a výživnosť Aloe Vera Gelu sme spojili so sladkou chuťou antioxidačného nápoja Pomesteen Power, ale to stále nie je všetko. Balenie Aloe2Go obsahuje 30 sáčkov, ktoré si môžete kedykoľvek vziať so sebou, tak aby Vám boli neustále k dispozícii – pri športe, počas šoférovania, či v práci.

Aké účinky má produkt Forever Aloe2Go?

Zvyšuje imunitu a obranyschopnosť organizmu vďaka koncentrácii xantónov, ktoré podporujú imunitný systém dokonca efektívnejšie ako vitamíny C a E
Pôsobí energetizujúco vďaka obsahu komplexných karbohydrátov – osvieži nie len telo, ale aj myseľ
Je vhodný pri kardiovaskulárnych ochoreniach
Obsahuje rýchlo vstrebateľné živiny
Normalizuje hladinu cukru v krvi
Má silný antioxidačný účinok – Hodnota ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) hovorí o tom, do akej miery sú rôzne druhy ovocia schopné ničiť voľné radikály. V tejto súvislosti je dôležité podotknúť, že do produktu Forever Aloe2Go boli cielene vyberané tie zložky – druhy ovocia – u ktorých je hodnota ORAC v podstate najvyššia. Patrí k ním predovšetkým čerstvá šťava z granátového jablka a rastlina Garcinia Mangostana.
Môže slúžiť ako vhodná prevencia onkologických ochorení
Stimuluje nervový systém

Výťažky z rastliny Aloe Vera navyše preukázateľne pomáhajú pri nasledujúcich problémoch:

Ochorenia tráviaceho traktu ako napríklad zápcha a divertikulóza
Nedostatok vitamínov spôsobený nevhodným stravovaním
Kožné problémy (psoriáza, ekzém)
Artritída a astma

Okrem iného obsahuje Aloe Vera, ktorá je hlavnou zložkou Aloe2Go viac ako 200 farmakologicky významných látok, 75 výživových zložiek, 20, minerálnych látok, 18 aminokyselín a 12 vitamínov). Patria medzi ne:

Vitamíny (A, B1, B2, B6, B12, C, E …)
Minerály a stopové prvky (vápnik, fosfor, draslík, sodík, chlór, mangán, zinok, meď, ale aj horčík, zinok a selén)
8 pre ľudské telo esenciálnych aminokyselín
Enzýmy
Kyselina listová mimoriadne vhodná pre ženy plánujúce tehotenstvo

Gél Aloe Vera má adaptívnu funkciu, čo v praxi znamená, že Vám pomáha dopĺňať presne tie živiny, ktoré vášmu organizmu práve chýbajú. Týmto spôsobom napomáha prevencii a liečbe širokého spektra ochorení. Liečivá sila Aloe Vera sa prejavuje predovšetkým počas dlhodobého užívania, kedy zistíte, že viditeľne napomáha úprave vášho životného štýlu.

OBSAH: 30 vrecúšok á 88,7ml

Dávkovanie: 1 vrecko na jednu príležitosť

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu