Domů Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Forever | Výživové doplnky Forever A Beta CarE – Vitamín A

Forever A Beta CarE – Vitamín A

31 

Cena pri bezplatnej registrácií

Forever A Beta CarE

Forever A-Beta-Care – obsah tohto výživového doplnku tvorí vitamín A, ktorý sa v tomto prípravku však nachádza vo forme provitamínu A – teda vo forme betakaroténu, vitamín E a minerálny stopový prvok selén.

Vitamín A – je v prvom rade známy ako vitamín na oči. Nazýva sa aj retinol a jeho nedostatok spôsobuje ochorenia očí a zraku, šeroslepotu, vysychanie spojiviek a rohovky. Okrem toho je vitamín aj účinným vitamínom na pleť, ak ho organizmus nemá v dostatočnom množstve, začína proces vysýchania pokožky, ktorá stráca elasticitu a pružnosť.

Betakarotén – je provitamín A, to znamená, že z jednej molekuly betakaroténu vznikajú dve molekuly vitamínu A. je významným antioxidantom. Okrem toho má niekoľko ďalších funkcií:

je ochrancom oka, odstraňuje z neho škodlivé látky
účinne chráni celú pokožku pred voľnými radikálmichráni pľúca, najmä pľúca fajčiarov pred nádorovými ochoreniamiposilňuje imunitu
chráni pred baktériami a vírusmi

Vitamín A je jediný z radu vitamínov, pri ktorom hrozí riziko predávkovania. Pri extrémnych množstvách hrozí až otrava s doživotnými následkami alebo aj smrteľná otrava. Pri betakaroténe ako provitamíne A však nehrozí predávkovanie, je rozpustný vo vode. Pozor však na jeho zvýšený príjem v syntetickej forme. Prebytok betakaroténu sa prejaví oranžovým sfarbením pokožky.

Vitamín E – patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch. Má silné antioxidačné účinky a blahodarne vplýva na pokožku. Spomaľuje proces starnutia buniek, preto vitamín E na pleť pôsobí ako záchranca.

Vitamín E účinky:

bojuje proti voľným radikálom
zvyšuje obranyschopnosť organizmu
odstraňuje škody, ktoré napáchali v organizme toxiské látky
zvyšuje zrážanlivosť krvi
podporuje zdravý rast
aktivizuje svalstvo, ktoré nie je ovládateľné vôľou
zvyšuje plodnosť a sexuálnu výkonnosť
ochraňuje pečeň tým, že chráni organizmus pred voľnými radikálmi
podporuje zdravý srdcovo-cievny systém
zmierňuje menštruačné bolesti
urýchľuje hojenie rán

Selén – plní v organizme úlohu asistenta vitamínu E a spoločne ochraňujú bunky, chránia pred nádorovými ochoreniami a mozgovými príhodami, spoločne chránia srdce

Selén je minerál so silnými antioxidačnými vlastnosťami. Je dôležitý pre pečeň, pre správny rast a vývoj organizmu, podporuje správnu činnosť štítnej žľazy a podporuje tvorbu hormónov. Udržiava mladú a pružnú pokožku a zdravé vlasy. Chráni zrak, podporuje liečbu impotencie. Nedostatok vedie k poškodeniu svalov a srdcových svalov, k starnutiu pokožky a sexuálnym poruchám.

Toto zloženie A-Beta Care pomôže organizmu najmä pri týchto ochoreniach:

sexuálna impotencia a slabá výkonnosť spermií
problémy s pokožkou
ochrana pred voľnými radikálmi
chráni zrak

Dávkovanie: 1 tableta/2 dni

Balenie: 100 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu