Domů Vypadávanie vlasov Fintabs CD, 300 tabliet – Vypadávanie vlasov

Fintabs CD, 300 tabliet – Vypadávanie vlasov

19 

Fintabs CD – Zdroj vápnika a horčíka v ideálnom pomere

Fintabs CD vďaka svojmu cielenému zloženiu je výborný hlavne pre deti a mládež v období zvýšeného rastu, pre nastávajúce matky, taktiež pre športovcov a ženy v mladšom veku ako včasná ochrana pred odvápnením kostí. Ide o hodnotný zdroj vápnika, ktorého vstrebateľnosť je podporovaná vitamínom D a C. Je tu dodržaný optimálny pomer medzi vápnikom a horčíkom. Horčík je nevyhnutný pre normálnu funkciu svalov, činnosť srdca a obehového systému. Jeho nedostatok môže spôsobiť podráždenosť, spavosť, únavu, kŕče v lýtkach, búšenie srdca či bolesti hlavy.

Kedy Fintabs CD pomáha:

včasná ochrana pred odvápnením kostí (ktoré nastáva vo vyššom veku)
výborný hlavne pre deti a mládež v období zvýšeného rastu, pre nastávajúce matky a športovcov
má vplyv na nervovo – svalovú dráždivosť, upokojuje emócie
priaznivo pôsobí na kĺbové väzivo

Lekári napísali:

Charles Dent už v minulosti prehlásil, že prevenciou osteoporózy v staršom veku je vybudovanie čo najlepšieho skeletu v detstve. Výskumy dokázali, že kostná hmota rastie do 30. až 35. roku života, potom postupne ubúda. Preto je nesmierne dôležité zaisťovať dostatočný prísun vápnika a vitamínu D už v období, keď kosti rastú. Ale len mliečne výrobky nestačia, vstrebávanie vápnika totiž závisí aj od jeho pomeru k ostatným látkam, a ten je v kravskom mlieku nevyvážený, pre ľudský organizmus nevhodný.

Obsah v 1 tablete: dolomit 469 mg (vápnik 100 mg, horčík 60 mg), kremík 49 mg, prášok z aceroly 49 mg (vitamín C 15 mg), vitamín D3 1,25 µg.

Dávkovanie: 4 tablety denne, ráno a napoludnie, pred alebo po jedle. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výrobok neobsahuje glutén.

Balenie: 300 tabliet

Jít do obchodu

Katalogové číslo: 317 Kategorie: Štítků: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popis

Výrobca: FINCLUB
Viac info