Domů Vypadávanie vlasov Femidatabs – Vypadávanie vlasov

Femidatabs – Vypadávanie vlasov

35 

Femidatabs – pre sviežu pleť a pružné kĺby

Balenie: 60 tabliet

Femidatabs, to je pevná a krásna pleť bez vrások. Nemali by sme zabúdať na to, že i s našou pleťou je potrebné zaobchádzať ako so živým organizmom, ktorý pre svoje zdravie potrebuje prísun dôležitých látok. Unikátne zloženie Femidatabs napomáha výžive pokožky od základov. Krásna a pružná pleť je prianím nielen každej ženy, Femidatabs vám ho pomôže realizovať.

Ide o vyvážený komplex látok ovplyvňujúcich vzhľad a stavbu pokožky, jej hydratáciu a ochranu pred voľnými radikálmi, ktoré často zapríčiňujú poškodenie buniek pleti.

Kedy Femidatabs pomáha:

odporučuje sa všetkým ženám a mužom starším ako 25 rokov
zlepšuje výživu buniek pokožky a jej hydratáciu
vyhladzuje a vypína pokožku vďaka zadržiavaniu vody v medzibunkových priestoroch
chráni bunky pred predčasným starnutím
vyhladzuje drobné vrásky a zjemňuje línie hlbších vrások
pôsobí zvnútra na spodnú vrstvu pokožky, kde sa už kozmetické prípravky nedostanú
ochrana organizmu pred lupienkou
pri problémoch s hnedými a bielymi škvrnami na pokožke

V čom spočíva tajomstvo Femidatabs?

Prípravok vyrobený podľa japonského patentu, je zdrojom vzácnych mukopolysacharidov, ktoré sa podieľajú na zadržiavaní vlhkosti v pokožke a zlepšujú tak stav kolagénových vlákien. Ich zdrojom je špeciálny výťažok z rybej bielkoviny. Pre umocnenie účinkov je preparát obohatený kremíkom, zinkom, vitamínom C a E. Kremík zvyšuje pružnosť pokožky, zinok udržuje kožu zdravú, vitamín C je nevyhnutný pre tvorbu kolagénu a chráni bielkoviny pred poškodením, vitamín E je prírodný antioxidant a vyhladzuje drobné vrásky. Efekt Femidatabs je dlhodobý a výrazné zlepšenie pleti je zjavné už po 2 mesiacoch pravidelného užívania.

Obsah: 195 mg komplex rybieho proteínu, 15 mg kremeliny, 5 mg vitamínu E, 2 mg zinku, 13,8 mg výťažku z tropickej čerešne Acerola

Dávkovanie: Prvý mesiac 2 tablety denne po raňajkách, neskôr 1 tableta denne podľa stavu pokožky. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Jít do obchodu

Katalogové číslo: 265 Kategorie: Štítků: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popis

Výrobca: FINCLUB
Viac info