Domů Naša ponuka | Výživové doplnky | Prírodná kozmetika | Prírodné deodoranty Deodorant Deo Roll On Colway

Deodorant Deo Roll On Colway

31 

Potenie je pre ľudský organizmus prirodzený proces, ktorý reguluje telesnú teplotu, odbúrava toxíny a udržuje v rovnováhe bakteriálnej mikroflóru na povrchu pokožky. Úplné zablokovanie tohto procesu je teda pre človeka škodlivé. Môže spôsobiť rad ochorení, ako sú napr. Lokálne kožné zápaly, poruchy vodného a elektrolytického režimu tela, alebo dokonca vznik rakovinových nádorov. Deo roll-on je jedinečný prírodný prípravok, ktorý znižuje vylučovanie potu a neutralizuje jeho nepríjemný pach. Náš výrobok obsahuje v prírode sa vyskytujúci kamenec, ktorý vznikol v dôsledku sopečnej činnosti. Je bezpečný pre ľudské zdravie, pretože neupcháva potné žľazy a nespôsobuje hromadenie toxínov v organizme. Kyselina šikimová dezodoruje, pridaný vitamín E pleť hydratuje. Alantoín upokojuje a regeneruje pokožku.

Aktívne látky

Kamenec (síran hlinito-draselný)
dezodorující látka, ktorá sa vyskytuje prirodzene ako dôsledok sopečnej činnosti. Nie je toxický ani škodlivý pre ľudské zdravie. Neupcháva potné žľazy a znemožňuje bakteriálne rozklad potu, čím obmedzuje jeho vznik aj jeho nepríjemný zápach.

Kyselina šikimová
dezodorující látka, ktorá spomaľuje množenie baktérií a účinne bráni vzniku nepríjemného zápachu a podráždenie.

Alantoín
má upokojujúce, antiseptické a regenerujúce účinky, podnecuje bunkové delenie a podporuje obnovu a hojenie poškodenej pokožky. Zmierňuje začervenanie a podráždenie, hydratuje a vyhladzuje pokožku a chráni ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a voľnými radikálmi.

Spôsob použitia
Pred použitím pretrepte. Aplikujte malé množstvo prípravku na čistú a suchú pokožku.

Jít do obchodu