Domů Naša ponuka | Výživové doplnky | Prírodná kozmetika | Prírodné deodoranty Deodorant Deo Roll On Colway
Deodorant Deo Roll On Colway

Deodorant Deo Roll On Colway

31 

Potenie je pre ľudský organizmus prirodzený proces, ktorý reguluje telesnú teplotu, odbúrava toxíny a udržuje v rovnováhe bakteriálnej mikroflóru na povrchu pokožky. Úplné zablokovanie tohto procesu je teda pre človeka škodlivé. Môže spôsobiť rad ochorení, ako sú napr. Lokálne kožné zápaly, poruchy vodného a elektrolytického režimu tela, alebo dokonca vznik rakovinových nádorov. Deo roll-on je jedinečný prírodný prípravok, ktorý znižuje vylučovanie potu a neutralizuje jeho nepríjemný pach. Náš výrobok obsahuje v prírode sa vyskytujúci kamenec, ktorý vznikol v dôsledku sopečnej činnosti. Je bezpečný pre ľudské zdravie, pretože neupcháva potné žľazy a nespôsobuje hromadenie toxínov v organizme. Kyselina šikimová dezodoruje, pridaný vitamín E pleť hydratuje. Alantoín upokojuje a regeneruje pokožku.

Aktívne látky

Kamenec (síran hlinito-draselný)
dezodorující látka, ktorá sa vyskytuje prirodzene ako dôsledok sopečnej činnosti. Nie je toxický ani škodlivý pre ľudské zdravie. Neupcháva potné žľazy a znemožňuje bakteriálne rozklad potu, čím obmedzuje jeho vznik aj jeho nepríjemný zápach.

Kyselina šikimová
dezodorující látka, ktorá spomaľuje množenie baktérií a účinne bráni vzniku nepríjemného zápachu a podráždenie.

Alantoín
má upokojujúce, antiseptické a regenerujúce účinky, podnecuje bunkové delenie a podporuje obnovu a hojenie poškodenej pokožky. Zmierňuje začervenanie a podráždenie, hydratuje a vyhladzuje pokožku a chráni ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a voľnými radikálmi.

Spôsob použitia
Pred použitím pretrepte. Aplikujte malé množstvo prípravku na čistú a suchú pokožku.

Jít do obchodu