Domů Pomôžeme Vám s ... | CHOROBY A-Z | Zápal pľúc CORDYCEPS, 60 tabliet

CORDYCEPS, 60 tabliet

14 

CORDYCEPS, 60 tabliet

Produkt CORDYCEPS je výživový doplnok obsahujúci hubu Cordyceps obohatenú extraktom Sibírskeho ženšenu. Sibírsky ženšen je mnoho rokov používaný v liečiteľstve hlavne v Rusku a v Číne. Je vzácny pre svoju schopnosť posilňovať imunitu a zvyšovať energiu.

Cordyceps sinensis (Kordyceps čínsky alebo Húsenica čínska) je vzácnym druhom huby parazitujúcej na larvách motýľa – Lepidoptera. Vyskytuje sa vo vysokých nadmorských výškach čínskych horských masívov. V tradičnej čínskej medicíne je Cordyceps používaný ako liek už 5000 rokov pre svoje širokospektrálne priaznivé pôsobenie na ľudský organizmus. Huba Cordyceps obsahuje mnoho látok, ktoré majú blahodarný účinok na organizmus. Medzi tieto látky patria – karbohydráty (polysacharidy, galactomanny), cyklické dipeptidy, minerály, vitamíny (B1, B2, B12, E a K), d-manitol, alkaloidy, mastné kyseliny. Hlavná aktívna prospešná látka bola izolovaná len nedávno a bola nazvaná kordycepin. Kordycepin má cytostatické pôsobenie.

ÚČINKY PRODUKTU CORDYCEPS:

napomáha posilneniu imunity

pomáha udržiavať fyzické a duševné zdravie

zotavenie a rekonvalescencia po chorobe

prispieva k udržaniu optimálneho krvného tlaku

Obsah balenia: 60 tabliet

Dávkovanie: 1 tableta denne (v prípade virózy možné zvýšiť na 3 tablety denne)

Zloženie:

350mg Cordyceps sinensis extrakt 8:1

200mg Siberian ginseng (Sibírksky ženšen)

EAN kód: 8588003697295

Výrobca: NaturPort (T-international)

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu