Domů Detoxikácia Chlorella BIO 150g – Detoxikácia

Chlorella BIO 150g – Detoxikácia

19 

Chlorella BIO – na zvýšenie imunity a zlepšenie trávenia

Lisované tablety Chlorella obsahujú jednobunkovú sladkovodnú riasu Chlorella vulgaris, ktorá je bohatým zdrojom vitamínov a dôležitých minerálov. Obsahuje všetkých 8 aminokyselín a nenasýtených mastných kyselín, vlákninu a chlorofyl. Najúčinnejšou látkou, ktorá je obsiahnutá v Chlorelle je rastový faktor (Chlorella Growth Factor CGF), ktorý pomáha telu regenerovať jeho tkanivá a bunky. Vďaka vysokému obsahu biologicky aktívnych látok tvorí vyváženú potravinu, ktorá je vhodná nielen ako potrava, ale veľmi priaznivo pôsobí pri liečbe a prevencií rôznych chorôb.

Chlorella je vhodný každodenný doplnok stravy pre zdravý životný štýl vďaka vysokému obsahu prirodzene hodnotných nutričných látok. Viac než polovica biomasy Chlorelly je tvorená kvalitnou bielkovinou, svojim charakterom podobnou bielkovine živočíšnej, čo ju predurčuje ako doplnok bezmäsitého jedálnička. Jej užívanie je ideálne pri akejkoľvek redukčnej diéte alebo vegetariánskej strave. V Japonsku je Chlorella obľúbená a užívaná najmä v mestách, kde je problematický pravidelný prísun zdravej zeleniny a ovocia, čím pôsobí na zlepšenie krvného obrazu.

Chlorella obsahuje zo všetkých rastlín na Zemi najväčšie množstvo chlorofylu. Dokáže zmierniť akné, psoriázu a ekzémy. Chlorella vulgaris oproti iným druhom chlorelly je ľahšia na trávenie a má vyšší obsah CGF. Chlorella dopĺňa látky, ktorých má telo nedostatok pri zlých stravovacích návykoch.

Prínosy Chlorelly na ľudský organizmus:

znižuje kyslosť vnútorného prostredia, pôsobí zásadotvorne

účinne pomáha detoxikovať organizmus, zbavuje telo jedov, ťažkých kovov a chemikálií

podieľa sa na obnove črevnej mikroflóry, prečisťuje tráviaci trakt a zlepšuje trávenie a vylučovanie

pôsobí proti zápalom a vredovej chorobe žalúdka

výrazne stimuluje imunitný systém organizmu

stimulácia tvorby červených a bielych krviniek

prítomná zložka CGF má mimoriadny vplyv na regeneráciu tkanív, čo sa uplatňuje pri liečbe chronických zápalov, ekzémov a zle hojacich rán

pomáha čistiť krv, vďaka čomu má výrazný ochranný účinok na pečeň a obličky

stimuluje optimálnu hladinu cholesterolu

pomáha pri kĺbových ochoreniach

zmierňuje prejavy akné, psoriázy a ekzémov

Dávkovanie: 4g denne (3x denne 4-6 tabliet po jedle) U detí je dávkovanie polovičné.

Odporúčaná doba užívania je aspoň 3 mesiace. Jedno balenie Chlorelly postačuje na 40-dňovú kúru

Hmotnosť: 150g (600 tabliet x 250 mg)

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: Natur Port
Viac info