Domů Pomôžeme Vám s ... | CHOROBY A-Z | Žltačka Bi-iomare caps, 100 kapsúl

Bi-iomare caps, 100 kapsúl

18 

Bi-iomare caps – Doposiaľ najsilnejší zdroj imunity

Bi-iomare caps obsahuje olej zo žraločej pečene, ktorý vynikajúcim spôsobom posilňuje imunitný systém, a vitamín E. O žralokoch je známe, že sú najzdravšie zo všetkých zvierat, nie sú zasiahnuté rakovinou, sú odolné voči infekciám a majú neprekonateľnú životnú silu.

Kedy Bi-iomare caps pomáha:

ako celoročná ochrana pred chorobou
pri poruchách imunitného systému (astma, alergie), podporuje tvorbu protilátok
u opakovaných ochorení ako je nachladnutie, kašeľ, chrípka, angína apod. – znižuje riziko infekcií, kožných chorôb a popálenín, čistí ekzém
pri prekonaných ťažkých dlhodobých chorobách

V čom spočiva tajomstvo Bi-iomare caps?

Základnou zložkou oleja zo žraločej pečene sú unikátne živiny alkylglyceroly, nachádzajúce sa tiež v materskom mlieku, avšak v oleji majú mnohonásobne väčšiu koncentráciu, preto má taký obrovský význam pre posilnenie imunity. Prípravok je vhodné užívať dlhodobo, zvlášť v období väčšieho výskytu infekcií. Žraločia chrupavka obsahuje podstatne menšie množstvo alkyglycerolov a squalaminu než olej zo žraločej pečene.

Bi-iomare caps obsahuje medzi inými veľmi účinné látky tzv. alkylglyceroly, ktoré majú pozitívny vplyv na obranyschopnosť organizmu človeka. Klinickým korelátom používania alkylglycerolov je zníženie výskytu chronických infekčných ochorení u detí, adolescentov i dospelých, obmedzenie používania antibiotík a chemoterapeutík, obmedzenie progresu nádorového ochorenia vrátane šírenia metastáz, ako aj významný doplňujúci efekt pri chemoterapii a rádioterapii. Nemali by sme preto zabúdať na prípravok Bi-iomare caps ako doplnok našej stravy z hľadiska ochrany organizmu…

Obsah: 300 mg oleja zo žraločej pečene, 60 mg alkylglycerolov, 1,67 mg vitamínu E

Dávkovanie: 2 kapsule 2-3x denne pri jedle. Pri ťažkých ochoreniach podávať ako podporný prípravok aspoň 3 mesiace. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Jít do obchodu