Domů Detoxikácia Balíček – Problémy so zápchou (spomalená peristaltika) – Detoxikácia

Balíček – Problémy so zápchou (spomalená peristaltika) – Detoxikácia

91 

Ako na zápchu?

Liečba zápchy je pomerne jednoduchá. Bežná zápcha obyčajne ustúpi, ak počas dňa vypijete 7-10 pohárov vody, 20až 30minútové cvičenie aspoň 4-5x za týždeň a zvýšiť množstvo zeleniny a ovocia ,celozrnných výrobkov, v strave aspoň na príjem 25 gramov vlákniny denne.
Množstvo vlákniny zvyšujte postupne. Náhle zvýšenie jej príjmu môže spôsobiť nepríjemné nadúvanie a plynatosť.
Doporučuje sa užívať aj účinnú dávku overených a zdraviu prospešných probiotík.

Pomoc alebo ako prevenciu proti zápche sa môže veľkej väčšine chorých doporučiť kombinácia prírodných prípravkov v tomto zložení:

Základná kombinácia:
LKVB6 v dávke 1 – 1 – 1 tbl. pred jedlom a Super Acidophilus v dávke 1 – 0 – 1 cps. nalačno.

Ak máte chronickú zápchu s tráviacimi problémami:
Super Aacidophilus v dávke 1 – 1 – 1 cps. nalačno, Betavital v dávke 3 x denne jedna čajová lyžička nalačno a Super Bromelain + Papain v dávke 1 – 0 – 1 tbl. s jedlom.

Ako pomáhajú jednotlivé potravinové doplnky proti zápche :

LKVB6 veľmi účinne pomáha regulovať tráviace pochody, odstraňovať zápchu nenávykovým spôsobom, detoxikovať črevo a brániť hnitiu potravy v črevách .

Super Acidophilus 10 miliárd – aktívne podporuje funkciu čriev, osídľuje črevo užitočnými baktériami, čím pomáha brániť vzniku plesní, odstraňovať zápchu a podporovať obranné mechanizmy nášho organizmu.

Super Bromelain + Papain – pôsobí na skvalitnenie procesu trávenia, odstraňuje nadúvanie a flatulenciu (zvýšený odchod črevných plynov), zabraňuje hnitiu potravy v hrubom čreve a likviduje zápaly.

Betavital pomáha odstraňovať zápchu, zlepšovať tráviace pochody a zabraňovať vzniku patologických baktérii v črevnom trakte.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: KLAS
Viac info