Domů Pomôžeme Vám s ... | CHOROBY A-Z | Srdce Balíček – Nízky krvný tlak

Balíček – Nízky krvný tlak

77 

Nízky krvný tlak – Hypotenzia sama o sebe nie je choroba, ak ju nesprevádzajú vážnejšie komplikácie. Väčšinou vám lekár ani nepredpíše lieky a vypomôcť si potom musíte sami.

Ku všeobecným opatreniam na prevenciu náhleho poklesu krvného tlaku patria:

pravidelná, podľa možnosti denná, športová aktivita

denný dostatok tekutín minimálne 2,5 až 3 l,

striedavé sprchovanie, pričom by sa zakaždým malo ukončiť studenou sprchou

masáž kefou (smerom k srdcu!)

nosenie elastických pančúch, resp. obväzovanie nôh elastickými ovínadlami pri prejavujúcom sa tvorení kŕčových žíl

vyvážená skôr slaná strava na rozdiel od neslanej stravy odporúčanej osobám s vysokým tlakom

vyvarovať sa prílišnej únave a preťaženiu

Pre ľudí s nízkym krvným tlakom sa doporučuje zameranie na prírodnú a diétnu liečbu, ktoré majú dobré účinky.

Pomoc alebo ako prevenciu proti nízkemu krvnému tlaku sa môže veľkej väčšine chorých doporučiť kombinácia prírodných prípravkov v tomto zložení:

Základná kombinácia:
Quatro Klas v dávke 1 – 1 – 0 tbl. pred jedlom a Imuno C komplex v dávke 1 – 0 – 1 tbl. nalačno.

Ak máte nízky krvný tlak so studenými končatinami:
Quatro Klas v dávke 1 – 1 – 0 tbl. pred jedlom, Imuno C komplex v dávke 1 – 1 – 1 tbl. nalačno a Betavital v dávke 2 x denne jednu čajovou lyžičku nalačno.

Ak máte nízky tlak a závraty :
Quatro Klas v dávke 1 – 1 – 0 tbl. pred jedlom, Kličkový olej v dávke 1 – 1 – 1 cps. pred jedlom a Multivitamín v dávke 1 – 0 – 1 tbl. pred jedlom.

Ako pomáhajú jednotlivé potravinové doplnky proti nízkemu krvnému tlaku :

Quatro Klas – pomáha upravovať krvný tlak, podporuje energiu organizmu, pôsobí tonizujúco na cievny systém, odstraňuje únavu a závraty, má silný antioxidačný efekt, podporuje prekrvenie organizmu, zvyšuje prívod kyslíku a živín do tkaniva, znižuje stres a podporuje koncentráciu organizmu.

Imuno C komplex – výrazne podporuje prekrvenie cievneho systému, pôsobí ako silný antioxidant, zabezpečuje pevné a priepustné kapiláry, odstraňuje únavu a stres, významne podporuje obranyschopnosť organizmu.

Multivitamín – doplňuje potrebné vitamíny, minerálne látky a enzýmy, ktoré podporujú a zaisťujú potrebné biochemické pochody v organizme a tak prospievajú k doplnkovej liečbe nízkeho krvného tlaku.

Betavital – pomáha zlepšiť prekrvenie cievneho systému, odstraňiť prekyslenie organizmu, brániť lámavosti kapilár a pôsobí proti vzniku volných radikálov.

Kličkový olej s vitamínmi – chráni organizmus proti voľným radikálom, zvyšuje fyzickú a duševnú výkonnosť, posilňuje funkciu srdca a cievneho systému.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu