Domů Pomôžeme Vám s ... | CHOROBY A-Z | Mononukleóza Balíček – Mononukleóza

Balíček – Mononukleóza

67 

Aj prírodná medicína ponúka pomoc pri mononuleóze. Bylinky a prírodné prípravky podporujú náš imunitný systém, aby sa vedel lepšie vysporiadať s infekciou. Prírodné prípravky tiež silno chránia pečeň a ďalšie orgány.

Super Bromelain + Papain – prípravok pomáha posilňovať imunitný systém a jeho užívanie je vhodné pri akútnych prejavoch ochorenia mononukleóza. Podporuje funkciu sleziny.
Betavital – výrazne podporuje liečbu mononukleózy, chráni pečeň a povzbudzuje imunitný systém. Stabilizuje funkciu sleziny.
LKVB6 – prípravok pomáha stabilizovať po prekonanej mononukleóze funkciu pečene, podporuje regeneráciu pečene. Zabraňuje vzniku únavového syndrómu.

V boji proti mononukleóze sa dá doporučiť účinná kombinácia prírodných prípravkov:

Základná kombinacia : Betavital v dávke 3 x denne jedna čajová lyžička nalačno, LKVB6 v dávke 1 – 0 – 1 tbl. pred jedlom a Imuno C komplex v dávke 1 – 1 – 1 tbl.
Zosilnená kombinácia: Betavital 3 x denne jedna čajová lyžička nalačno, Super Bromelain + Papain v dávke 1 – 1 – 1 tbl. nalačno a Imuno C komplex v dávke 1 – 0 – 1 tbl. nalačno

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu