Domů Pomôžeme Vám s ... | CHOROBY A-Z | Zápcha Balíček – Hemoroidy

Balíček – Hemoroidy

83 

Hemeroidy – prevencia

Zvýšte obsah vlákniny v potrave tak, že budete jesť veľa ovocia, zeleniny, celých zŕn a strukoviny. Nezabúdajte dodržiavať pitný režim. Tekutina je dôležitá v prevencii zápchy. Nezabúdajte aj na správne dýchanie hlavne pri vyprázdňovaní stolice. Keď zadržíte dych, zvýšite brušný tlak a to poškodzuje žily.
Predovšetkým sa zbavte zápchy, ktorá je jedným z faktorov, ktoré vznik hemoroidov podporujú

Ľudia sa často hanbia otvorene hovoriť o problémoch, ktoré sa týkajú intímnych miest – konečníku a ritného otvoru. Výsledkom potom býva zbytočné zanedbanie bolestivého ochorenia, ktoré sa pritom dá preventívne liečiť..

Pomoc alebo ako prevenciu proti hemeroidom sa môže veľkej väčšine chorých doporučiť kombinácia prírodných prípravkov v tomto zložení:

Základná kombinácia:
LKVB6 v dávke 1 – 1 – 1 tbl. pred jedlom, Super Bromelain + Papain v dávke 1 – 1 – 1 tbl. nalačno a Imuno C komplex v dávke 1 – 0 – 1 pred jedlom.

Pri hemeroidoch ktoré krvácajú a bolia a ešte aj trpíte zápchou:
LKVB6 v dávke 1 – 1 – 1 tbl. pred jedlom, Betavital v dávke 3 x denne jedna čajová lyžička nalačno, Imuno C komplex v dávke 1 – 1 – 1 tbl. nalačno a Kličkový olej v dávke 1 – 1 – 1 cps. pred jedlom.

Ako pomáhajú jednotlivé potravinové doplnky proti hemeroidom :

LKVB6 – pôsobí proti prekysleniu organizmu a zaisťuje normálnu stolicu.

Bromelain + Papain – pomáha odstraňovať ťažkosti spôsobené zlým trávením: pálenie záhy, plynatosť, zápcha, hnačka, kŕče a zvracanie.

Imuno C komplex – výrazne podporuje prekrvenie cievneho systému, pôsobí ako silný antioxidant, pôsobí preventívne proti zhoršeniu už vzniknutých hemoroidov, zabraňuje krvácaniu, zabezpečuje pevné a priepustné žily a má proti zápalový vplyv.

Betavital – pomáha zlepšovať prekrvenie cievneho systému, odstraňovať prekyslenie organizmu, a udržiavať cievny systém v dobrej kondícii

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu